enzymy

[zruseny12]

SISSA
...mozno ze boli zlozene z niecoho co ti skodilo...
a po dlhsej dobe sa ti to preukazalo...
...ja som mala este aj tu smolu ze mi nasli helikobakt.a brala som velmi silne lieky antib.tak som mala este viac podrazdene -aj zaludok aj creva...ale pomohlo to,lebo mne sa velmi tazko aj dychalo atd.tak som brala a aj do dnes beriem probiotika-ale ked si nieco dam co mi nesadne mam cely den tak podrazdene creva ze nemozem hocikedy nic robit...tak su slabe...atd.
no a do toho este kliest ma nakazil...borellioza sa nepotvrdila,ale mala som ten kruh kde bol kliest...
tak o to -to mam tazsie a plno diagnoz koli kazeinu...ale tu som to vela krat pisala...
aj mna to dost obtazovalo,ked som musela sledovat kde je mlieko atd.ale uz som si na to zvykla a aj viem asi uz priblizne co mlieko obsahuje a co nie...ja si aj vela veci snazim robit doma,je to velmi tazke a zaberie to vela casu,ale je to najbezpecnejsie...a najlepsie sa citim ked mam domacu stravu atd.
...lebo v potravinach co clovek kupuje je vela e-ciek,konzervatov a mne to skodi...
peciem si aj chlieb,predtym som piekla z ryzovej muky chlieb,momentalne som zacala piect z BIO SPARDLOVEJ MUKY CELOZRNEJ...citala som o nej ze je velmi vyzivna,ma lepok ale je to ine zlozenie ako u bielej muky a je lahsie stravitelny lepok zo spardovej muky...A JE URCENA PRE ALERGIKOCH...
...skusam si robit aj KVASENU ZELENINU...
JE TO TAZKE PRE NAS ALE MAME STASTIE ZE NAM VOBEC NA TO PRISLI...

RNG

Zialbohu ja nemam ziadne skusenosti s debitnymi kartami , len s kreditnymi a na nich mam za dlhe roky pomerne znacne sumy uveru, takze sa mi este nikdy nestalo, ze by mi niekto kartu odmietol
Transakcia(objednavka) ktora je nedokoncena je obvykle vymazana ako keby nikdy nebola.
Pozor pri objednavani pri konecnom suhlase s nakupom, netlacit 2 x, lebo sa ti objednavka zdvojnasobni. Trpezlivo cakaj, niekedy trva az minuta, kym sa objednavka uzavrie.

new

sssisa - myslím, že nestačí vložiť peniaze, budeš musieť ešte raz nahrať celú objednávku. Ona Ti neprejde inak, len ked je všetko v poriadku a v zápatí dostaneš na email od nich potvrdenie o prijatí objednávky.
ak budeš potrebovať pomoc, tak Ti môžem poradiť napr. cez skype: nagyova1

sssisa

no nakoniec som sa dostala az ku koncu lenze na karte teraz nemam az tolko penazi kolko ma to bude stat, mi to vypisalo len teraz neviem ci poziadavka je uz platna a staci vlozit peniaze viete poradit?

RNG

ssissa, to su otazky nie na mna, ale na banku, co ti tu kartu vydala.Kazda kredit/debit karta ma uvedenu dobu platnosti a v zadu trojmiestne cislo na verifikaciu. Aspon take karty dnes mam ja, to trojmiestne cislo v zadu na karte sa zaviedlo asi pred 6 rokmi a dnes to kazda karta tu ma.

sssisa

rng mohol by si mi poradit chcem poslat objednavku z iherb lenze pyta ma tam cislo karty myslela som ze sa to platy osobne dodavatelovi ale asi to tak nie je
a druha vec je tam datum vyprsania platnosti a
CVV2(Card Verification Value):
neviem co tam mam vyplnit dakujem

RNG

Nezabudajte, ze sa enzymy znicia akymkolvek ohriatim nad 50 stupnov celzia, tj enzymy sa nachadzaju len v SUROVEJ cvikli, surovom stonkovom celere, surovom ananase a papaji a podobne.
Enzymaticky vyrobcovia ich vedia z tychto a inych zdrojov vytazit v plnej ucinnosti a oznacia tou zarucenou ucinnostou aj svoje vyrobky(tj reputabilny vyrobcovia, co uvedu jednotky ucinnosti, nie len mg obsah).
Najsilnejsie enzymy sa dnes vytazuju z roznych fungalnych a bakterialnych zdrojov(rozkladne plesne a bakterie) a su tak isto neskodne, ako potraviny, ba dokonca prisnejsie kontrolovane.Mnohe z tych kultur sa nachadzaju aj v nasich crevach.

Pole potravinarskych enzymov nie je nove, pri vyrobe roznych potravin sa pouzivaju enzymi uz starocia, hoci pred tym to ludia nepoznali, ze sa jedna vlastne o enzymy, co skvasuju mlieko,starnu maso a syry,kvasia kapustu, uhorky a podobne.

sssisa

oni mi pomahali ale len kratku dobu citila som sa celkom v pohode normalne mi travila ani tak nafuknuta som nabola a nemala som ani hnacky len potom zrazu sa vsetko vratilo ale taku skusenost mam uz z viacerymi liekmi ni len s tymito enzymami,,,

a presne ako pises kym som nevedela ze mam alergiu vobec som nevedela ze co mozem a co nie len som si bola isto ze mlieko nemozem lebo po nom mi bolo hned zle aj ked teraz mi nieje najlepsie len nemavam tie strasne bolesti,,,
ale ked si mam predstavit ze stale budem musiet sledovat kde sa nachadza mlieko tak z toho radost nemam

[zruseny12]

...a ako sa to prejavovalo,ze ti nepomahali?robil ti nejake testy,alebo ti tiez prichadzalo zle?
...lebo lipaza,amylaza a proteaza su enzymy ktore produkuje aj nase telo...
lipaza-je na stiepenie tukov
amylaza=-nast.sahcaridov
proteaza-na st.bielkovin