TEHOTENSTVO

veruška

áno môžeš, u mňa to bolo presne tak. Najprv som bola unavená, potom unavená a nakoniec unavená. Ale tie pachy a vône, únava a ospalosť a obchádzanie kuchyne na sto honov skončilo akoby úderom paličky po skončení tretieho mesiaca. No a potom mi už nestačil nikto - ani v energii, ani v naberaní kg - super. Teraz máme jedno 11 rokov a druhé 1 rok. Veľmi držím palce, je to krásne obdobie a odporúčam vychutnať si ho poriadne, aby bolo na čo spomínať!!!!!!!!!!!!

zztt

2 mesiace som nedostala menzes. Spravila som si tehotensky test. Bol negativny. Ked som ho po 3 dnoch sla vyhodit nahodou som si vsimla, ze tam pribudla aj druha slabucka palicka. V prvy den tam urcite nebola ani ziaden naznak. V navode bolo, ze vysledok nemam interpretovat po 10 minutach. Chcem sa uistit, ze ta druha palicka neznamena tehotenstvo, ale je to uz len nejaka sekundarna reakcia.
Dakujem

syma

pri prvom dietati som na to prisla az v osmom tyzdni, ked mi vsetko velmi smrdelo, aj vonavky a kremy a pri pohlade na ribezlovy dzus som tykovala
pri druhom dietati som bola plna energie a prisiel na to gynekolog pri preventivnej prehliadke a to som bola v 3 mesiaci, dokonca mi chodil aj menzes, takze u kazdeho individualne
ale aj tak si myslim, ze po niekolkych dnoch to okrem tehotenskeho testu nezistis