TEHOTENSTVO

Challanger

tak caute......ja a moja priatelka velmi mame radi sex zatial stale chraneny ale poslednych 14 dni ju pobolieva brusko ale nic viac......zase sme zistili ze ju pobolieva iba ak nieco spapka a ked nespapka tak je jej fajn.....len vcera alebo dnes by mala mat menstruaciu a este nemala...viem ze to nikdy nieje na den presne...ale my sme v dost velkom strese...poradi nam niekto????prosim

plepleple

tak caute......ja a moja priatelka velmi mame radi sex zatial stale chraneny ale poslednych 14 dni ju pobolieva brusko ale nic viac......zase sme zistili ze ju pobolieva iba ak nieco spapka a ked nespapka tak je jej fajn.....len vcera alebo dnes by mala mat menstruaciu a este nemala...viem ze to nikdy nieje na den presne...ale my sme v dost velkom strese...poradi nam niekto????prosim

janak

Ahoj Mirus.
Prejavuju sa nechutenstvom, zvysenemu moceniu, bolesti hlavy, zvracanie, nevolnost...
Prejavuju sa zvacsa hed po pohlavnom skytu ,ale kazda ma tie priznaky ine vo vseobecnosti su,ale tieto.

xxpetoxx

PEKNY DEN PRAJEM,MAM DOTAZ!!..S PRIATELKOV SME MALI NECHRANENY POHLAVNY STYK,PRI STYKU NEDOSLO K VYRONU SEMENA,ASPON SI TO MYSLIM ,ALE PREDSA...AKE JE RIZIKO ZE OTEHOTNIE I NAPRIEK TOMU??HM??PROSIIIIIIIIIM ASPON NIECO!!!

xxpetoxx

PEKNY DEN PRAJEM,MAM DOTAZ!!..S PRIATELKOV SME MALI NECHRANENY POHLAVNY STYK,PRI STYKU NEDOSLO K VYRONU SEMENA,TO NIE ALE AKE JE RIZIKO ZE OTEHOTNIE I NAPRIEK TOMU??HM??PROSIIIIIIIIIM ASPON NIECO!!!

misa33

prosim vas mohli by ste mi poradit?neviem co mam robit.dnes som bola u gynekologicky,lebo par dni potom ako mi skoncila menstruacia ma zacali bolet krize tak na bokoch a trosku malo aj brucho.mierne sa citim ako keby som ju mala zas dostat.moze to byt aj prechladnutie ale neviem to isto.lekarka mi len prehmatala brucho a povedala ze to zapal neni a poslala ma prec.tak som sa nic moc nedozvedela a bojim sa ci nejsom v tom.co dufam nie,bo mam len 15.neviete co to je?

kikulka

sasenka,všimla som si ,že si písala aj do inej témy.Môžeš ísť na gynekológiu bez rodičov aj na ultrazvuk,založia ti kartu,lekár abo lekárka ťa vyšetrí a budeš mať pokoj