TEHOTENSTVO

kikulka

sasenka si tehotná,alebo sa chalan do teba urobil?Nepochopila som tomu moc.Pokiaľ to druhé,tak rýchlo(ešte dnes) zabehni do lekárne pre postinor,je bez predpisu,stojí cez 400sk,ale keď sa vezme do tuším 48 hodín od styku,tak je účinný

sasenka

pomozte mi prosim chalan ma napustil aneviem co robit pomozte mi mam15 rokov doma ma zabiju co mam robit???????????????

iwulka

mam taky mensi problem...moja otazka je uz stara znama..ale aj tak by som velmi rada vedela odpoved..ako sa prejavuje a po kolkych dnoch od nechraneneho styku sa perejavy tehotenstvo...je to faakt suurne..tak ak by sa tu nasiel nejaky odbornik ..prooosim :(((

...

ak prebieha mimomaternicovy vyvin babetka tak ked je baba tehotna to doktor zisti aj tym ultrazvukom zvnutra??co sa nan kondom nastokava??

denka

Uzivam Cerazzete tablety, uzivaju sa 28 dni bez prestavky, v nedelu som zabudla vziat tabletu,dalsiu som uzila normalne, v stredu som mala nechraneny styk, je mozne aby som otehotnela? Cyklus tabliet koncim v sobotu a v nedleu zacinam novym balenim?

sabina

Mam taky problem , ze som od decembra nedostala menzes,chceli by sme mat s manzelom dieta ale neviem co mam robit ked mi nedosiel ani menzes a tehotna niesom.Moze mi niekto poradit co robit ,aby som zostala tehotna?Dakujem.(zufala Sabina)

ali

Myslim, ze infekcia moc. ciest by nemala mat nic spolocne s tehotenstvom. skor sa ta lekarka pytala kvoly liekom, ktore ti asi chcela nasadit.

ema

Mam problemy s infekciou močových ciest,dosť zlé výsledky moču na poslednej kontrole sa ma lekárka spýtala či som mala pohl.styk,či náhodou nie som tehotná Uz pár dní mam bolesti brucha ale menštruácia mi nemeškala Moze toto vsetko nejako súvisiet s tehotenstvom???