Nadmerné potenie

Príspevok v téme: Nadmerné potenie
m4a8r12

Ahojte. Ak viete, čo je dobré na nadmerné potenie, bola by som rada, ak by ste mi poradili. Potím sa už aspoň 10 rokov, a to veľmi intenzívne. Ruky, nohy a podpazušie, samá voda. Nikomu ani ruku podať nemôžem, nosím vreckovku, stále len utieranie sa. Topánky nemôžem všetky, lebo sa mi šmýka. Už som z toho zúfalá. Bola som s tým aj u dokotorky, či nemám štítnu žlazu zlú, ale nemám. Vraj sa tak niektorí ľudia potia a ja som zdravá. Skúšala som aj čaje, masti, no nič, Veľmi vás všetkých prosím, poradte mi. Ďakujem

lea

ahojte,kupila som si ten driclor a fakt to pomohlo moc,nepotim sa vobec pod pazuchami ani na rukach,co je problem ze sa stale potim este na chrbate a tam asi ten driclor pouzit nemozem,ze?

ivetík

prosím vás neviete o nejakom prípravku proti poteniu tváre?mám už s tým dlhé roky problém.cez leto mi z nej teče jak z vodopádu

oxy

pot samy pot, no to sa ani nepriznavaj ze si medicka...
Botox nie je hadi jed!!! Botulotoxin vznika posobenim bakterie Clostridium botulinum.

avonka

no neviem konkretne.. ale je to na chemickej baze, takze si myslim ze nie je dobre potlacat tym potenie nonstop.. proste ho vyuzijem ked najviac potrebujem..

avonka

nie nepouzivam ho stale.. viem ze je to zmes plna chemikalii... takze si ho dam trebars teraz lebo idem na svadbu.. ucinkuje tak 4-5dni po pouziti..takze potom mozes opat ho pouzit... v zime si ho nedavam vobec..a v lete som mu vdacna.. ale ak nemusim nechcem moc skodit telu...

lea

ok,dakujem vam za odpovede.fakt nechapem ze uz skor som s tym nezacala nieco robit,lebo ma to fakt velmi trapi to potenie a to nielen v lete ale aj v zime,proste stale a nevedela som co s tym

avonka

je to mala flasticka na kt. sa nasadi gulicka ako ma gulickovy deodorant... normalne sa potrie podpazusie nim.. najlepsie ako pisu v navode, na noc.. treba dodrzat aby nebola cerstvo oholena pokozka.. je tam jemne svrbenie ale to prejde.. rano umyt a pouzit bezny antiperspirant..