porod BA - ktora nemocnica je NAJ?

liana28

Fixka: Na antolskej mi rodila sestra. Najskor ju nechali 12hodin trapit a nakoniec jej urobili cisarsky. Mala otrasny zazitok aj z lekarov.

Janika_

Ja by som inde neišla iba do Ružinova. Boli tam kamaratky a každa si to tam len chvalila. Aj doktorov aj starostlivosť.

jajka001_

na antolskej bola jedna taka masiarka, strasne som sa bala ze ju dostanem k porodu, nastastie si vraj prave zlomila nohu :) a dostala som skvelu, milu doktorku, bola ako anjel. tamta doktorka, uplna sadistka, a nebol to len moj dojem, dufam ze tam uz nerobi. ked som bola na vysetreni este ako tehotna, a povedala som jej ze nech ide na mna opatrne, lebo ja som tie vysetrenia vzdy neznasala, bala som sa a bolelo ma to, tak mi ta krava povedala ze A ako chcete rodit?? a naschval ma tak surovo vysetrila aby ma to bolelo. A jedna dievcina co bola po porode so mnou na izbe vravela, ze po vysetreni u nej krvacala.
Inak ludia tam boli rozni, som rada ze som to prezila, tiez ma nechceli pustit rodit v noci sestricky, az rano ked prisiel primar tak ma poslal na salu rodit. Celu noc som mala silne bolestive kontrakcie, pichli mi nejaku injekciu aby mi to spomalili a nakazali mi lezat.
Po porode to uz bolo celkom v pohode...niektore sestricky boli naozaj mile. Ale fakt som stastna ze si ta krava zlomila nohu :))

helika

Zacinam mat trosku obavy, vcera bola v tv reportaz ze dalsie babatko tam umrelo, je to strasne. Velmi sa bojim :( Neviem preco nechcu robit cisarsky ked je tam aj len mala moznost rizika, ale nutia mamicky rodit klasicky.

xxy

áno zomreli tam 2 pacientky zasebou ja by som sa bála tam ísť rodiť. a vraj tam je jedna hnusná doktorka že doslovne masiarka tak len k nej sa neodstať.

sisko78

ahoj ja som rodila dvojicky na antolskej a mala som spinal teda som bola pri vedomi je to nadherny zazitok o nic neprichadzas akurat o bolet porodnu nebudem klamat po porode boli jazva 2-3dni ale da sa ja som velka padavka a zmakla som to vlasnte cloveka to preboli tak vela stastia

bocian

sestra rodila na antolskej... personal bol vraj viac neochotny ako ochotny a ked bolo treba surne lekara, nikto nikde...povedala ze tam uz viac rodit nechce a ze asi vyskusa kramare (tam je dva ci kolko rokov presatane porodnicke oddelenie a sama mozem povedat ze to vyzera celkom fajn)...btw, na antolskej teraz nedavno zomreli dve pacientky , rodicky, po sebe tesne... presna pricina, to uz neviem ale jedna z nich mala cisarsky...