porod BA - ktora nemocnica je NAJ?

sisko78

k porodniciam len tolko uz som pisala sem k dr.kostolnemu ja k nemu chodim aj od porodu na prehliadky je velmi ochotny mily mozno nie ukecany ku kazdemu ja som s nim bola spokojna ale to nieje dolezite dolezite je jeho pristup a ten ma vynikajuci je to velky odbornik este raz velka vdaka s pozdravom mamicka a dvojicky sofia a samuel

mentollka

jéj aj ja som rodila na antolskej!
super nemocnica aj personal,vrelo odporucam.
som tam bola ako na dovolenke:-DDD
angelina5 co sa tyka tvojich otazok,nikto nic nesmie robit co nieje potrebne ziadne infuzky nasilu a pod.a babatko bolo cely cas somnou a ked som si chcela oddychnut alebo ist na chodbu k navsteve,zobrali ho k sebe sestricky,cize pohoda.

sisko78

aj ja som rodila na antolskej a som nesmierne rada porodila som dvojicky a neviem na tu nemocnicu nic zle povedat a hlavne na dr.kostolneho velka vdaka ale aj ostatnemu personalu ako na gyn.kde som lezala 2tyzdne aj na porodnici a tak isto aj na sestonedely vsetci boli super velka vdaka

brieta

a nahlasit som sa bola mesiac pred porodom,predtym som tam volala ci ma zoberu.ten posledny mesiac som uz do poradne chodila tam.Ale myslim ze ta zoberu aj bez toho,
Vela starsticka a zdravicka,tebe aj babatku!

brieta

ja som prve dieta rodila v ruzinove,doteraz neviem preco som si to vybrala,asi preto ze bola najblizsie? ale nikdy viac.nechcem osocovat ale asi som nanetrafila na spravnych lekarov a sestricky mozno v ten den.Druhe dieta som odrodila uz po starostlivom vybere nemocnice na antolskej a doteraz lutujem ze som to nespravila uz pri prvom babatku.Citila som sa ako na dovolenke a nie v porodnici.Sestricky a dr mile,vesele usmiate,vecne ma upokojovali lebo som uz prenasala a bala sa o babo.Pristup maximalne na profesionalnej urovni.Informovanost dobra,len sa musis casto pytat aj sama hlavne co teba zaujima.A po porode starostlivost o babatka uzasna,vynikajuca.A s tou izbou samostatnou neviem,kazda potrebuje nieco ine.Ja som skor taky ukecany spolocensky typ a nechcela by som byt na izbe sama,potrebovala som byt "v kolektive"
Boli sme dokonca az 3 ale v pohode,dokonca sme odkukavali jedna od druhej ked prisla sestricka nieco vysvetlit jednej mamicke,uz sme aj my ostatne pocuvali a poucili sa nieco o starostlivosti o babatka,napr ako masirovat a pod.Takze mne to prospelo.A jeden den tam prisla prvorodicka s babom tak tej sme zasa my radili s prebalovanim a tak.A co sa tyka kojenia,maximalne ochotne a trpezlive sestricky.

helika

Zaujimal ma ten nadstandard na antolskej, asi pojdem rodit tam, co som pozerala ma najlepsie referencie a vybavenie. Kolko pred porodom ste sa boli nahlasit v nemocnici alebo ste zacali s pripravou, kurzami?

angelina5

ak sa mozem spytat (k bratislavskym porodnicam) .. tie co ste boli spokojne aj nespokojne ... aky bol samotny porod ... snazili sa ho urychlovat(oxytocin,natrhnutie blan),boli ste povinne na infuzke, bolo povinne monitorovanie dietata, ponukali vam lieky na bolest aj ked ste ich nechceli, mohli ste si zvolit polohu etc.? bolo babatko po porode stale pri vas, alebo vam ho odniesli a netusili ste kde je? dakujem za akekolvek info