myslite ze je to hlupe?

usiko

Marek, uprimne ti zelam vsetko najlepsie....vidiet, ze si makac a drac.....mas tak malo rokov a tolko za sebou.....nie si jeden z tych, co sa prizivili na bohatom tatkovi, ale zarabas si na zivobytie a studujes....ja ta fakt obdivujem, ako to vsetko stihas s manzelkou.....ale kto vie, ten vie....

Tinui...nie je to hlupe, ale ludia sa este v tomto veku casto vyvijaju, a nevies, ci by si si toto iste o svojom priatelovi myslela aj keby ste mali o desat rokov viac...ale ked ano, tak prosim.....inak, ved sa nemusite brat, tak preco nezit vo vztahu par rokov a potom uvidite? ja mam 31 a este nie som vydata, lebo toho mozno praveho som stretla az teraz, pre par rokmi....zijeme spolu, ale ste aj teraz, po 3 rokoch si niekedy hovorime, ci to nebola chyba...ale to iba pochopitelne, kedsa pohadame alebo tak.....takze pockaj a sleduj situaciu...moj nazor...

_Marek

nelutujem.chodili sme spolu 4 roky predtym.ja este studujem architekturu a vlastnim firmu.teda aj pracujem.manzelku prijali na medicinu ale po 4 mesiacoch manzelstva otehotnela a teda musi pockat studiom.teraz mam 23 ona 20.nemam co lutovat mame nadhernu dcerku mam nadhernu manzelku.no co by som viac este potreboval :D svadba bola taka aka by bola aj keby sme mali 30.

google

ja som si myslela ze je ten pravy v 17 :D:D:D:D teraz mam o niekolko rokov viac a prechadza to do nenavisti, ale niesme ani spolu..ale mozes si to mysliet

evusisi

jej Marek to je fakt pekne..ale vy uz asi pracujete a nestudujete ze?a nikdy si nelutoval ze si spravil taky krok tak rychlo? "rychlo"nie v zlom:)

_Marek

ja som sa zenil ked som mal skoro 21 a manzelka mala nieco pred 19.a nemuseli sme sa brat.dcera sa narodila po roku a mesiaci.teraz ma 5 mesiacov.s manzelkou som chodil asi 4 roky pred svadbou.ja si nemyslim ze je to hlupe.mas pravo mat taky pocit.aj ked nemusi sa to splnit.

_Marek

ja som sa zenil ked som mal skoro 21 a manzelka mala nieco pred 19.a nemuseli sme sa brat.dcera sa narodila po roku a mesiaci.teraz ma 5 mesiacov.s manzelkou som chodil asi 4 roky pred svadbou.ja si nemyslim ze je to hlupe.mas pravo mat taky pocit.aj ked nemusi sa to splnit.

nulka

tiez myslim, ze to nie je hlupe, mam 21 a aj ked som s priatelom len nieco cez pol roka, uz mi to napadlo, ze by to mohol byt clovek s ktorym by som vedela zit..takze tak :)

orgi

Ja mam o rok viac nez ty a terajsieho partnera co mam by som nikdy nevymenila. Je to uzasny clovek, ktory mi sadol na 99%, myslim ze aj ja jemu a otvorene spolu premyslame o buducnosti. Je nam proste spolu fajn, nic nesilime a co sa tyka mna, tiez viem, ze je pre mna ten pravy :)