Neotigason

Príspevok v téme: Neotigason
jozef ištok

Moja manželka trpí chorobou psoriasis vulgaris a užíva liek Neotigason.Na príbalovom letáku je uvedené,že by nemala otehotniet ešte 2 roky potom ako prestane užívať daný liek.Lenže jej kožná lekárka tvrdí,ze môže otehotnieť už po jednom mesiaci po ukončení liečby Neotigasonom.Tak sa chcem spýtat kto má s tým ešte nejaké skúsenosti,aby sa s nami podelil.

lea hasanova

Prosim napiste mi cim skor odpoved na moju prdoslu otazku, ci sa nemame zaoberat jej zmenou zdravotneho stavu aj z ineho uhla pohladu,ci sa nepridruzilo ine ochorenie a ci to pripisovat len lieku.Dakujem

lea hasanova

Chcem sa opytat,ci moja 77 rocna svokra,ktora uzivala teraz 5mesiacovliek Neotigason moze mat take silne vedlajsie ucinky, ze ma upnu nechut do jedenia a pritom cely zivot bola vyslovene "dobry jedak" s vybornym travenim a metabolizmom aj v tomto veku.Poto dalej trpi ukrutnymi bolestami okolo rebier,celkove pocituje slabost a unavu , aku pred tym nepocitovala, je to strsia pani vo velmi dobrej kondicii inak.Teraz posledne 3 tyzdne uz skoro nic neje, ma silny odpor k masu a masovym vyrobkom.Je aj cukrovkarka,trpi aj hypertenziou ale vsetke tieto diagnozy su v norme, disciplinovane berie lieky a absolvuje kontroly u lekarov pravidelne.Liecbu uz ukoncila , jednak na vlastnu ziadost jednak lekarka jej ju ukoncila, ze 5 mesiacov staci.Inak psoriaza jej ustupila uz po 6 tyzdnoch ale tie problemy , ktore nasledovali boli hrozne, hnisave loziska na prstoch najprv ruk, teraz aj noh, olupovanie koze, vypadavanie vlasov,silne,skoro vobec uz nema vlasy.Dalsia vec, ktora ma znepokojuje je ubytok na vahe, od marca 2008 je to 10 kg.Prosim odpovedzte mi, ci ste sa stretli s takymi silnymi vedlajsimi ucinkami.Dakujem.

iragul

v pribalovom letaku je jasne cervenym napisane: 2 roky po ukonceni, alebo preruseni lecby...

Tym by som sa riadil a zbytocne neriskoval. Nestoji to za to.