nestastne zamilovana - co poradite?

Príspevok v téme: nestastne zamilovana - co poradite?
evangelline

som strasne zamilovana do jednej baby. uz to bude rok. problem je, ze ona ma 30, ja 22. ona ma priatela (aj ja mam) a tak neviem, ci je alebo nie je lesbicka. problem je aj v tom, ze sa nevidame, pretoze ona je lekarka a ja studentka a nemam moznost sa s nou stretnut. viem len, ze som sa do nej zalubila a neviem prestat na nu mysliet. chcem ju stretnut, ale nemam ako. mohla by som za nou ist do prace, ale co poviem? vymyslim si neexistujuci problem? asi by to bolo trapne. tak som si povedala, ze by bolo fajn na nu zabudnut. ale snazim sa o to uz rok, a nejde mi to. co mam robit? lebo sa z toho uz asi zblaznim...
dakujem

evangelline

dakujem pipe, dodala si mi odvahu, ale aj ostatnym, pretoze som sa na vsetko pozrela z ineho uhla a dosli mi rozne suvislosti, ktore som pred tym nevidela. dakujem.

evangelline

pipa myslim ze mas v niecom pravdu, myslim ze to musim zistit, a cim skor tym lepsie. v kazdom pripade tym nikomu nechcem ublizit, a to bude na tom asi to najtazsie.

pipa

Ono je v celku mozne, ze v 22 rokoch este nemas celkom jasne v tvojej orientacii. Ja pokladam za spravne, ze to chces zistit. Urcite si v tom urob jasno este predtym, ako sa nebodaj vydas alebo das zivot svojim detom. To by som pokladala za smutne, keby si na to prisla az potom. Takze len do toho.

anno

a svojho priatela lubis alebo ho mas len rada? nemas vsebe jasno? akoze nie si si ista ci ju naozaj lubis? inak povedane nie si si uplne ista svojou orientaciou?

evangelline

to pipa:
myslim si ze v prvom rade nehram cistu hru sama zo sebou, pretoze nemam v sebe jasno a sama neviem co chcem. je to uplne zvlastne a nikdy pred tym som sa s tym nestretla a aj preto neviem co s tym mam robit. mojho priatela mam velmi rada a je mi s nim dobre preto som s nim, nie som typ kt. chodi s niekym pre auto, peniaze atd(nic z toho aj tak nema). Co s tyka toho ci o tom vie, tak nie. ale podla mna tusi (nieco).

to adrianna:
poznam sa (s nou)lebo som bola jeden cas v nemocnici, aj ked nie jej pacietka. aj to je na tom zvlastne ze som ani nebola jej pacientka a pritom si ma pamata, pokeca somnou... nie je vseobecna lekarka, robi na jednom oddeleni v nemocnici v ba, takze zial vseobecny problem neprichadza do uvahy. nas vztah (ak sa to da nazvat vztahom) je zvlastny neviem to popisat. sme uplne cudzi ludia ktory ked sa stretnu rozpravaju sa o osobnych veciach, ako keby sme sa poznali roky.
Je to cele zvlastne a zamotane, a asi jedine co potrebujem je vyjasnit si co vlastne chcem len som zatial neprisla na to ako. asi som chcela vediet ci sa niekto s takym niecim stretol, alebo neviem. mozno som sa chcela aj vyrozpravat, lebo dusit to v sebe nie je lahke. a koniec koncov je fajn vypocut si nazor niekoho, kto do toho nie je priamo zasveteny.

adrianna

ahoj evangelline,
mas zvlastny problem a pritom kormalny, len to ze tie pohlavia su pomiesane.
1) kedze ona ma priatela asi nebude lesba,-to je viac pravdepodobne!!! tiez ma svoj vek kedy by sa asi uz aj rada usadila- deti,rodina (kedze ma 30)
2)ale nic z bodu 1 musi byt pravdou!
3) a rada ako na nu? neviem aka je doktorka ak vseobecna, mozes tam ist za hociaku blbost- ze mavas krce, tvrdu stolicu, len tak preventivne na krv...atd... moznosti je vela, len treba vediet na akom oddeleni parti a co ty tam vobec patris-ci ta prijme.
4) a ako ste sa vobec stretli? tykas si s nou? byvate v blizkosti? mate spolocnych znamych? vie niekto o tvojich citoch?
5) ta kava je super, len najskor ju musis lepsie spoznat. skus sa jej spytat na nejake kurzy ohladne mediciny ze ta to zaujima a ci by ti nevedela poradit..atd..
daj vediet ako dopadnes, pa

pipa

Ono by bolo vsetko v poriadku, len mi pripada cudne, ze ty mas priatela a si zalubena do baby? Myslim, ze s jednym z tych dvoch nehras cistu hru.