nestastne zamilovana - co poradite?

Príspevok v téme: nestastne zamilovana - co poradite?
evangelline

som strasne zamilovana do jednej baby. uz to bude rok. problem je, ze ona ma 30, ja 22. ona ma priatela (aj ja mam) a tak neviem, ci je alebo nie je lesbicka. problem je aj v tom, ze sa nevidame, pretoze ona je lekarka a ja studentka a nemam moznost sa s nou stretnut. viem len, ze som sa do nej zalubila a neviem prestat na nu mysliet. chcem ju stretnut, ale nemam ako. mohla by som za nou ist do prace, ale co poviem? vymyslim si neexistujuci problem? asi by to bolo trapne. tak som si povedala, ze by bolo fajn na nu zabudnut. ale snazim sa o to uz rok, a nejde mi to. co mam robit? lebo sa z toho uz asi zblaznim...
dakujem

evangelline

Ahoj ali,

tiez som nad tym premyslala, ze by som ju chcela niekam pozvat, pretoze nemam problem v tychto veciach, ja som dost ukecana.
Ci sme kamaratky? neviem, je to taky zvlastny vztah, pretoze ona vlastne ani nie je moja lekarka, a pritom ked sme sa par krat stretli, stihli sme sa porozpravat o takych veciach o akych sa nerozpravam ani z kamoskami, kecali sme kde bola na dovolenke... ale to bolo nahodne stretnutie. :( jedine co ma stve je, ze je blbe prist za nou do prace a povedat ahoj, pod na kavu. je to trapne presne preto, ze vlaste nie sme kamaratky. uz som vymyslala aj to aky "problem" by som si vymyslela aby to nebolo napadne, ale vsetko bolo onicom, chorobu nevymyslis... cize problem je, ako najst prilezistost stretnut ju tak, aby to nevyzeralo blbo. ako dumem tak dumem, na nic rozumne som neprisla...

ali

ako velmi ju poznas? ste kamaratky? ak ano, tak ju niekam pozvi na kavu, len tak na pokec a ak nie, tak asi to iste. len tak. priatelske porozpravanie/spoznanie a uvidis aka je a ci by z toho nieco mohlo byt. drzim palce :-)