Male prsia??!!

alzbee

crazygirl* : no musis si uvedomit, ze chalani v tvojom veku su proste este pubertiaci, ktori v tom veku fakt rozmyslaju skor vajcami (neslusne povedane:)) nez rozumom...(cest vynimkam, mozno sa najdu aj normalni), takze az maju pripomienky, tak to musis brat jednym uchom dnu, druhym von..a ked budes starsia, tak ver tomu, ze chalani sa na teba budu uz inak divat...skoda, ze na toto forum ich nechodi viac, lebo iste by sa mnohi vyjadrili, ze im na velkosti prs nezalezi. (samozrejme, ze kolko ludi, tolko chuti, cize samozrejme su aj taki, ktori idu len po prsnatych) a sama vravis, ze sa ti pacia tvoje nohy, zadok a oci...tak ver tomu, ze toto budu tvoje zbrane :))) pretoze, ked si das kratku suknu, tak vyniknu tvoje nohy, ked si das obtiahnute rifle, tak bude tvojou zbranou zadok, no a oci su tvojou zbranou stale :) cudovala by si sa, ze kolko chalanov sa babam najprv pozrie do oci alebo na zadok, nez na prsia...takze ti drzim palce, aby ti narastli aj prsia a ked nie, tak nezabudaj na tvoje ine prednosti a snaz sa ich zvyraznit:) a hlavne, ked budes spokojna sama so sebou, tak ta aj ini budu tak vnimat:)

crazygirl*

petruska.. malym? ZIADNYM.. mozno dakedy budu pevne dufam.. ja som skor zaostaly typ asi..jedine co sa mi na sebe paci su asi nohy + zadok , brucho a oci .. :D ale diki za tvoj nazor

petruska.

crazygirl*...chlapec ktory ta chce len kvoli tomu ze nemas prsia si ta ani zdaleka nezasluzi...ten ktory ta bude ozaj lubit nebude pozerat nato ci mas alebo nemas prsia...bude pozerat na tvoje srdiecko a charakter..moj priatel mal predomou dievcata bohato obdarene tak mi to doslo luto ze ja prsia nemam...ale potom mi krasne vysvetlil ze o prsia nejde...lebo vo vztahu ma ist predovsetkym o lasku:))to si zapamataj:)

crazygirl*

petruska , no tebe sa to lahko povie.. ziaden chlapec ma kolli tomu nechce.. lebo zevraj som polovicne dievca.niektroe 15 16 rocne dievcata maju prvy sex co som zasadne proti v takom veku . ale ja by som len chcela nejakeho priatela ktoremu by nezalezalo ze som plocha a prosto este ziadny sex len take pekne bozky a t.j . setko

petruska.

preboha baby ved mate len 15 rokov vyvijate sa do 18-20 rokov..ja som tiez snivala o prsiach ked som mala 15 no mne bohuzial doteraz ziadne nenarastli ..najprv som mala komplexy no ked si zobereiete aj slavne hviezdy maju male a nic im to nerobi...je to len na vas ci sa budete cely zivot trapit komplexmi alebo budete pysna na take telo ake mate a urobite s toho este aj vyhodu:)nap. mojmu priatelovi sa to velmi paci a ja som tiez rada:))

bust

ja objednávam prírodné doplnky z USA sú na zväčšenie poprsia, liečbu akné a pri problémoch v menopauze. obasuhujú prírodné fytoestrogény. viac info mailom

crazygirl*

mam 15.. menzes mam par mesiacov..ale prsia ZIADNE..a ked pisem ze ziadne tak ziadne....nic co by mi mohlo vyplnit podprdu..neni to chore????