Holiť, neholiť - čo na to váš lekár

Príspevok v téme: Holiť, neholiť - čo na to váš lekár
dana5

Pred pár rokmi som čakala v kabínke a nechtiac som si vypočula nepríjemnú reakciu pani lekárky na holením upravenú pacientku. To, že má takto nešťastne riešené kabínky, že pri trošku hlasnejšom rozprávaní môže byť váš problém vypočutý inou osobou je druhá vec. Šla som si vtedy len pre recept na HAK, ale dávam si odvtedy pozor, aby som na prehliadku šla aspoň s malým "bobrom". Inak tá lekárka je uznávaný odborník a na mňa bola vždy veľmi milá. Ako reagujú iný lekári na oholenú, mali ste s tým niekedy problém?

gomez

Mne sa to páči. ...ružovučká, voňavučká, hmm...

Ale rozmýšľal som aj nad tým, že sa vyholím aj ja. Mám, nemám...? Dievky, páčilo by sa vám to?

janosik

som sice muz, takze sa ma tato tema az tak netyka, ale preco vam zalezi na tom, co povie lekar. ako si moze dovolit to nevhodne komentovat a ako to, ze si to vy zeny nechate? keby mne niekto nieco taketo povedal, tak by som mu dal najavo, ze to nie je jeho vec. baby, budte trochu priebojnejsie.

nelisa

No tak ja chodim ku gynde a mam tam len taky pasik a v pohode. Nikdy na mna nepozerala nejako divne. Ona je podla mna zvyknuta, lebo vsak vela zien si holi prirodzenie...je to hygienicke. Len niektori ludia maju predsudky....

maťa

ono to ochlpenie má určitú funkciu a gynekológovia sú možno zvyknutý na rôzne "džungle"...ale však každý to berie podľa svojho gusta

Adulka

ja sa tiež holim,je to pekne,čisté ale tiež som zvedavá čo povie lekárka,ku ktorej sa chystám prvýkrát.hm..

otta

no ja som na holo uz 2roky , i predtym som nebola bohvieako zarastena... a moj priatel je maximalne spokojny. Ani mi nedovoli sa zarast...
a mam pokoj, ziadne tahajuce chlpky.
a urcite to nevizera divne, mne je zase divne, ako sa niekto nemoze oholit ;)