Holiť, neholiť - čo na to váš lekár

Príspevok v téme: Holiť, neholiť - čo na to váš lekár
dana5

Pred pár rokmi som čakala v kabínke a nechtiac som si vypočula nepríjemnú reakciu pani lekárky na holením upravenú pacientku. To, že má takto nešťastne riešené kabínky, že pri trošku hlasnejšom rozprávaní môže byť váš problém vypočutý inou osobou je druhá vec. Šla som si vtedy len pre recept na HAK, ale dávam si odvtedy pozor, aby som na prehliadku šla aspoň s malým "bobrom". Inak tá lekárka je uznávaný odborník a na mňa bola vždy veľmi milá. Ako reagujú iný lekári na oholenú, mali ste s tým niekedy problém?

jaja

neboj ja skusim Weet, ty ziletku a potom sa vymenime :-) a nezabudni napisat zazitky, len tak, aby som vedela aj frajerovi poradit. vela stastia...

nezaregistrovana

na "pani lekarku" sa vyser z vysoka .Chcela by som vedieť co ma ona medzi nohami akeho bobra.To sú té "lekárky" všetky sú rovnaké ...Na zamyslenie...

gomez

vidíš, lala, konečne pozitívum, ja si viem ten levandulový olejček predstaviť aj ako predohru.

Ale to predtým, bože moooooooooooj...

lala

neviem, asi je to indy-vindy lebo ja mavam od ziletky alebo depilatora nakompletku vsetko zapalene...myslim korienky a toto bolo ok, ale potom urcite nakremovat, ja sa levandulovym olejcekom...trosku to aj dezinfikuje...

*dolinka*

no ja by som vam weet velmi neodporucala mam s nim velmi zlu skusenost,bacha na drobne ranky a ked sa to tam dostane...nesla som to vyliecit.