Holiť, neholiť - čo na to váš lekár

Príspevok v téme: Holiť, neholiť - čo na to váš lekár
dana5

Pred pár rokmi som čakala v kabínke a nechtiac som si vypočula nepríjemnú reakciu pani lekárky na holením upravenú pacientku. To, že má takto nešťastne riešené kabínky, že pri trošku hlasnejšom rozprávaní môže byť váš problém vypočutý inou osobou je druhá vec. Šla som si vtedy len pre recept na HAK, ale dávam si odvtedy pozor, aby som na prehliadku šla aspoň s malým "bobrom". Inak tá lekárka je uznávaný odborník a na mňa bola vždy veľmi milá. Ako reagujú iný lekári na oholenú, mali ste s tým niekedy problém?

lala

co z toho potrebujes vysvetlit? ten wet je depilacny krem...a strnisko to su tie tvrde klince co mas pravdepodobne dole..)))

lala

inak, skusali ste niekto ten wet intimate? ci ako sa to pise...je to dobre a povedala by som ze lepsie pre chalanov ako pre baby lebo ked sa to dostane dnu tak to zas az taka slava nieje... a je to na take to tvrde strnisko)))

crazynka:)

gomez, co ja viem, skus napriklad pol centimetra....:o))) A bacha aby si sa nezastrihol, radsej pekne pomaly:o))

gomez

jaja, veď ty si zo mňa chceš urobiť králika.!!!! :)))

:))) nebojím, skúsim, len aby som si doneho nezafikol.

Keby to nevyšlo, tak ti pošlem "30deko bez kosti" :))

janosik

podla mna je lepsie to robit nejakym strojcekom, aj ked to nepojde uplne dohladka, ale aspon to nebude tak skrabat

jaja

no ved ja tu uz hodinu kricim aby mi niekto poradil ako na to ale ked ma nikto nema rad, nikto mi neporadi, no tak ludia to ma naozaj chcete nechat na pospas bezradnosti a neistoty? ako?!?
a ty sa neboj a skus. len si donho nezafikni. :-)