Rozdielna chuť do sexu u partnerov

Príspevok v téme: Rozdielna chuť do sexu u partnerov
djimi

Som skoro 7rokov s manželkou- 5r v manželstve.Mám problém s tým, že moja polovička má rozdielnu chuť a potrebu sa milovať. Mne to stačí tak každých 15 sek. :-))) , každý druhý deň je to OK--- ale manželke to stačí 2 krát- 3 krát je už veľa - do mesiaca !!!!! Som nešťasný a tým pádom sa cítim odmietnutý.Vyhovára sa na únavu- som jej začal pomáhať v domácnosti- varím,periem,upratujem,aby nebola po príchode z práce taká hotová.Hádame sa kvôli tomu veľa, čím daľej tým viac.Celú domácnosť ťahám ja.čo neurobím nieje. Stále je unavená.Už rozmýšlam aj nad rozvodom.Sexuálne sme na tom ok snažím sa jej vždy vyjsť v ústrety, tj najprv ona potom ja- orgazmy lietajú po miestnosti jedna radosť.Snažím sa.Čítal som niekde o sexuálnej apatencii.Riadna diagnoza. Poradte

lucya

Ahojte, moj priatel je tiez taky, stale by sa len miloval, pred dvoma dnami sme sa milovali trikrat za jedno poobedie, a este vecer si vydobil oral....a na druhy den zase..., niekedy uz pri nom nevladzem, ale zase niekedy je to fajn, len si myslim ze netreba zenu nutit, ja tiez nemam rada ked na mna tlaci....zatial sme to nejako vzdy poriesili, ale takto aspon viem ze som pre neho vzrusujuca a ze po mne tuzi, a ak to chlap vie, tak nabudi aj zenu ktora na to vobec nema chut, aspon u nas to tak funguje,....

miccinkka

mily djimi...ja som s priatelom 3 roky.. zo zaciatku to bolo tak ze som bola iniciatorkou.. skratka vzdy som zacala. keby nebolo mna.. tak by sme hadam mali sex raz za mesiac.... no... tkaze ked som ho chcela tak som pekne musela zacat. mavali sme to tak 2 krat do tyzdna... lenze.... teraz.. posledneho pol roka... nastal taky zlom. vies. ja uz som si na tie dva razy do tyzdna zvykla.. lenze on by chcel teraz aj dva krat denne... no a ..... ja teraz nemozem. alebo sa mi nechce.. chapes.. abo ja neviem.. ja len viem.. ze ked skusis ju nechat tak aby sama prisla... vies.. ze na truc sa jej nebudes doprosovat... tak ona nepride.. toto som aj ja skusala.... som ho nechala... ze az dokedy mu to nebude chybat.. a sme boli aj mesiac bez sexu.. kym som spravila bordel. ach jo.. toto je tazke.... hovorite si vsetko na rovinu? viem ze som ti tymto enpomohla ale som ti len chcela ukazat ze je to asi castejsi problem... achjo :((

ingrid.

68 x za rok 2008 nie je dva krát mesačne!!! je to 5,6 x mesačne a to je raz-dva krát týždenne.
,,,,,
Ale ak sa rozvedieš, ozvi sa, okamžite ťa beriem. ja by som sexovala každý deň, len nemám s kým. A to nebudeš musieť robiť nič, ja som šikovná a vitálna. Mám 29 roko, blondína s polodlhými kučeravými vlasmi, zelené oči, štíhla a dobrým zamestnaním a vlastným bytom.
moje číslo 0908 xxx xxx.

: )

---
teraz vážne: tvoja žena by mala bzť šťastná, že má takého muža, čo všetko porobí v domácnosti. Čo ja by som za takého dala.

camilka

djimi a pred tým ste sa milovali častejšie? tak skús si spomenúť kedy začal ten zlom, možno že sa udialo niečo medzi vami. Ja mám tiež ten istý problém, lenže u nás to ani iné nebolo vždy sme sa milovali len 2-3krát do mesiaca, asi má iný sexuálany apetít, keď si predstavím že to môže byť tým tak ma až poráža lebo pochybujem že to sa dá dáko zmeniť.

kuki

Mám opačný problém...s priatelom sme spolu len cez víkendy.Ja mam stale chut na sex a vacsinou som ja iniciatorom.On sa vyhovara že je unavený z práce, že jemu to nechýba...Tak sex mame 2-3x do mesiaca.teraz sme ho už 2týž. nemali.tešila som sa na neho a on nič...som z toho zúfala, ked to nejde po dobrom tak už som nervozna a podráždená, vykrikujem mu to, potom sa hadame a tak..viem že nema inu ale neviem prečo to už nie je také ako na začiatku

djimi

milá Michala11111 ústami ? tak na prikázané sviatky! chápeš !?!
čítal som sexuálna apatencia je norm. diagnoza -- nechuť sexovať ...
Naše rozhovory začínajú kľudne a končia po taliansky ... výčitkami , sem tam hádkami , búchaním dier , ba aj nadávkami ... nemyslím si že žena sa trápi -- jej to vyhovuje!
Ináč dobrý orál bol naposledy ked sa mala narodila - bude mat v lete 4r- za odmenu že som bol pri pôrode-asistoval som -

Michala11111

a inak tým mojím príspevkom som chcela hlavne povedať to že možno sa aj ona veľmi trápi že nemá chuť na sex možno ju to trápi viac než teba

Michala11111

no dobre nejaký rozdiel tam asi je a robí ti to aspon s ústami ked už nemá chut na milovanie? a ako dlho trvá tento stav?

djimi

milá Michala11111 ... to že nemáš sex 4 dni , nieje ten istý problém - prepáč- niekedy aj 2-3 týždne nič, chápeš?
4dni ---- 21 dni hmmmm????? Rozdiel , lenže ty po 4 dnoch to xceš --- ona ne-- poviem to sproste ... neškrabem-nejebem! Poradte mi som úplne na dne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!