Rozdielna chuť do sexu u partnerov

Príspevok v téme: Rozdielna chuť do sexu u partnerov
djimi

Som skoro 7rokov s manželkou- 5r v manželstve.Mám problém s tým, že moja polovička má rozdielnu chuť a potrebu sa milovať. Mne to stačí tak každých 15 sek. :-))) , každý druhý deň je to OK--- ale manželke to stačí 2 krát- 3 krát je už veľa - do mesiaca !!!!! Som nešťasný a tým pádom sa cítim odmietnutý.Vyhovára sa na únavu- som jej začal pomáhať v domácnosti- varím,periem,upratujem,aby nebola po príchode z práce taká hotová.Hádame sa kvôli tomu veľa, čím daľej tým viac.Celú domácnosť ťahám ja.čo neurobím nieje. Stále je unavená.Už rozmýšlam aj nad rozvodom.Sexuálne sme na tom ok snažím sa jej vždy vyjsť v ústrety, tj najprv ona potom ja- orgazmy lietajú po miestnosti jedna radosť.Snažím sa.Čítal som niekde o sexuálnej apatencii.Riadna diagnoza. Poradte

kukuruku

M26 :)
vnima - nevnima, ja osobne budem radsej s chudobnym, ktoreho lubim ako s bohatym ktoreho nelubim. a moje podvedomie nezmenis, lebo ja citim akurat odpor k zabezpecenym chlapom co to davaju najavo mladymi pipkami :)

niekto

M26 u muzov v starsom veku 50...
nastava skor problem ze uz to nefunguje tak ako ma
to ze zeny maju radsej stasich chlapou nema nic zo zabezbecenim

muzi su stavany tak aby sa im pacili mladsie baby
baby su opacne

ano je to pravda zeny su stavane tak aby ich pritahovali muzi ktory sa vedia postarat o rodinu v praveku to bol uspesny lovec
dnes to je bohuzial o peniazoch
ale nemozes povedat ze babam ide iba o peniaze
to je to iste ako keby oni povevdali ze chlapom ide iba o sex
inak povedane chlap ktory je financne zabezpeceny je pritazlivejsi ako ten isty chlap (teoreticka dokonala kopia ) ktory je na tom financne velmi zle
to ale este neznamena ze ked mas cash mas vyhrate

M26

kukuruku ,
este jedna otazka>
Ako mi vysvetlis ,ze zeny vnimaju chlapov s bytom, pripadne domom inak ako tych co nemaju nehnutelnost? Nezamyslaj sa hlavne nad tym ,ci je to pravda ,je to fakt, je to aj dokazane.Je to preto ,lebo podvedome myslia na to ,ze ANO to je ten spravny samec pre mna a moje miminko.Pretoze je logicke ,ze napr. ked ja mam 26 a mam byt ,tak asi nebudem nejaky ochlastos co len chlasta, alebo fetuje, alebo nieco podobne.Je to trosku taka nalepka serioznosti.Mam kamarata, ktory nikdy nemal na zeny stastie, vobec sa mu nedarilo, kupil si byt, do mesiaca mal zenu :)

M26

sedláčka
tak ale to ste rovnako stari, to sa vas netyka moc, vy ste vekovo rovna dvojica :) Ale je mi divne ,ze tak mlademu muzovi sa do toho nechce :)) Ja mam tiez 26 a poviem ti ,ze by som sa miloval skoro stale ,ked som s partnerkou tak to tak aj je...maly by sme zalozit skype chat a kecat tam :)

M26

zenske otvorte trochu oci, ved MY chlapi ,sme po cca 50roku svojho zivota uz neni ani z daleka taky aktivny ako VY!!! Myslim jako sexualne...Takmer kazdy chlap v urcitom veku uz ide dole vodou co sa tyka sexu, niekto v 40, niekto v 45, niekto 50,55, to je individualne.Zeny kludne aktivne sexuju v 40,50,55 rokoch...jak za mlada :)

"a stym ze mame financne vyhrate u starsich chlapov si ma fakt dojal :)"

No zas sa nehraj na neviniatko, kazda zena podvedome vnima starsich chlapov ako zaistenych muzov ,ktori sa o nu postaraju po materialnej stranke, poskytnu jej a detsku teplo domova.
Ruku na srdce, to ze zeny chcu starsich chlapov ,omluvaju tym ,ze su vyzrelejsi, rozumnejsi atd...v skutocnosti to je len taka zastera.V tomto je rozdiel medzi mladymi chlapmi a zenami.Chlap ked chce a ma starsiu ,je to pre uplne nieco ine ako ked ma zena starsieho chlapa.

kukuruku

M26: nezalezi na veku :))) bud si aktivny alebo niesi. 20rocny lenoch bude lenivy aj v 50tke, a aktivny 20 rocny samec bude aktivny aj v 50tke...tot vsio
a stym ze mame financne vyhrate u starsich chlapov si ma fakt dojal :)