Rozdielna chuť do sexu u partnerov

Príspevok v téme: Rozdielna chuť do sexu u partnerov
djimi

Som skoro 7rokov s manželkou- 5r v manželstve.Mám problém s tým, že moja polovička má rozdielnu chuť a potrebu sa milovať. Mne to stačí tak každých 15 sek. :-))) , každý druhý deň je to OK--- ale manželke to stačí 2 krát- 3 krát je už veľa - do mesiaca !!!!! Som nešťasný a tým pádom sa cítim odmietnutý.Vyhovára sa na únavu- som jej začal pomáhať v domácnosti- varím,periem,upratujem,aby nebola po príchode z práce taká hotová.Hádame sa kvôli tomu veľa, čím daľej tým viac.Celú domácnosť ťahám ja.čo neurobím nieje. Stále je unavená.Už rozmýšlam aj nad rozvodom.Sexuálne sme na tom ok snažím sa jej vždy vyjsť v ústrety, tj najprv ona potom ja- orgazmy lietajú po miestnosti jedna radosť.Snažím sa.Čítal som niekde o sexuálnej apatencii.Riadna diagnoza. Poradte

sedláčka

očuj ty lie83 tak toto neni o veku.... ved ten moj hroch ma len 26, a urcite som si ho nenasla kvoli tomu aby ma zabezpecil, momentalne zabezpecujem vsetko ja, kedze je uz pomaly polroka bez prace!!!

M26

lie83,
prepac ,ze to poviem tak narovinu, ale mozes si za to len a len sama.Zenske, prepacte ,ale obcas mam pocit ,ze nerozmyslate rozumom.Este raz to napisem, ked si zoberete starsieho chlapa o 5-10 a viac rokov, myslite si ,ze ste vyhrali? Ano, mozno financne, mozno tym ,ze vas zaisti, ale sexualne je to prehra na plnej ciare,ak nie hned tak za par rokov ano a co bude nasledovat? Mozno hadky, mozno rozchod, mozno podvadzanie...poznam vela takych parov.Idealny vzorec, zena starsia ,muz mladsi.Zena ked ma 20-40 je velmi sexualne aktivna ,chlap nad 40-50 je uz pomalicky dedusko, ktory chce mat svoj pokoj a klud, uz mi to sto zien povedalo...Ale co uz, ste nepoucitelne.

lie83

och aj ja mam taky problem :-(
priatel zacal sex. zit so mnou ked mal 32r. jasne casy zamilovanosti a spoznavania priniesli to ze sme mali sex castejsie skratka boli sme spolu len cez predlzene vikendy a vtedy bol sex aj 2x, potom pozdejsie zacalo upadat s tym ze teraz spolu sice sme 24h denne, aj spolu byvame 1,5r.on tvrdil ze to bude lepsie, lebo budeme sami, budeme skusat...ale ...nastal problem, ja neviem on to skratka nepotrebuje uz tak casto, pravidelne to mame 1x do tyzdna, pre mna je to malo, akoze aj ja mavam obdobie ze tyzden prejde a nie je chut, ale skratka ked je chut tak chcem... on viac menej iniciativu nechava na mna. Sexujeme malo, teraz sa stava ze raz za 2tyz.. 2x do mesiaca alebo3x :-( ja som uz zufala...kvoli tomu sa hadame... s prepacenim ma serie, ze ked on nema chut, neriesi mna, preco ma neuspokoji, nevenuje sa mi? odpoved je, ze skratka ked nema chut on, tak nie je chut asi spravit ani mna. Vravim mu rob s tym nieco co sa deje? vraj On NEVIE- ja to slovo uz neznasam a stve ma ze s tym nic nerobi. Viem ze nema stres, lebo sme spolu stale, nie je stresak, nema byt z coho unaveny, vela nerobi... ak chce byt vitalny, nech sportuje...ak nech ide k sexuologovi, ak nech mi kupi vibrator...ja fakt neviem co robit
inak on ma 37 ja o 11 menej a sme spolu 5r

cica555

poradte mi prosim co mam robit,ked nemam chut na sex z mojim manzelom-nic mi to nehovori,neviem sa pri nom uvolnit a z toho vypliva ze z toho nic nemam...

mravecek

No ja mam ten isty problem s priatelkou sme sa milovali trikrat dene a teraz tri krat do mesiaca!Co sa s nou deje stale hovori ze je uavena a pri tom jej pomaham so vsetkym!Co mam robit??

engelchen

Hmmm..no vidis..u mna je to naopak...ja by som sa milovala aj nonstop a mojmu priatelovi staci raz za mesiac... asi je to v genoch :)

smutka

no verim ze je to velky problem aj ja mam taky isty, ale u nas je to opacne, ja som zena a chcem sex a on muz,jemu to staci 1 krat do tyzdna,tiez neviem co s tym