Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

minna

nedavno som si kupila riasenku hypnogloss, je fajn, ma super kefku, nelepi sa a nerobi hrudky (kedze je viac menej riedka), celkom pekne oddeli, zvyrazni a predlzi riasi, ale nezhustuje, je skor taka na prirodzeny look nez na nejake dramaticke vecerne licenie.... no ja som s nou zatial spokojna, kedze sa aj neotiera ani neopadava a dobre sa odlicuje...

odporucam aj cistiace pasiky na nos a tvar essence pure skin, su jedine z tych co som doteraz skusala co aj mali nejaky efekt...

taktiez som si vyskusala make-up soft & natural (tester), rozmyslam ze si ho kupim lebo moj soft touch mousse sa mi mina a potrebujem nejaky svetly, mate s nim niekto skusenosti? mam zmiesanu plet, sem tam nejaku vyrazku ktoru prekryvam korektorom, takze nemusi byt nejak extra kryci, ale skor prirodzeny a trvaci, snad nechcem od neho vela :))

Martinka2

co sa tyka liniek mam taktiez tu black mania....a neviem mne nevyhovuje ten aplikator...nie je to stetcek ale taky ako hrot...a je na moj vkus az prilis riedka takze nanesiem len trosku a musim pockat kym zaschne lebo sa mi rozmazava...ale inak drzi aj ten odtien ciernej je dost intenzivny..no a okrem tejto som mala blackmania aj v pere...ale prisla som domov a som zistila ze vobec nekresli...nebola sucha..ale skusala som ju a akoby len voda tam bola a trosku taka sivasta farba..nic moc..a ten isty problem mali aj viacere kamaratky...

Alexa000

Nevie niekto ci uz je u nas kolekcia Whoom Boooomm? Pripadne ina? Naposledy som videla Fairytale a Twins, no uz dlho nic nebolo....a kazdy tyzden chodit do DMky ma nebavi :)

Invisible

Ja mám jednu tekutú linku "black mania", a neviem... Mám z nej zmiešané pocity, buď si ju neviem nanášať alebo je v nej chyba :) Vydrží inak celý deň celkom v pohode, je fajn čierna...

Laura89

ahojte baby,,,ake mate skusenosti s linkami Essence...napr s takou vodeodolnou.? vydrzí napr.pobyt pri vode ..vo vode:)
a zevraj je essence aj taka v pere ...?? s nou mate ake skusenosti.. dakujemmm pa

Ve

baby, ja mám tiene, špirálu, odlakovač, linky na oči, tekuté, a čoraz častejšie sa utvrdzujem, že tá značka je výborná

lochness

ja mam tu ceruzku na obocie s kefkou a podla mna je dobra, drzi dlho a vyzera to prirodzene, takze ja som spokojna :)

Sara.poni

Ja som skúšala tu maskaru z efektom umelých rias a nič extra za par hodín sa mi cela vykrušila ale za tu cenu sa oplatí.