Kozmetika essence v DM drogerie

Príspevok v téme: Kozmetika essence v DM drogerie
MMMaruska

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si nový regál. Kozmetika essence. Na internete som o nej skoro nič nenašla, /////

Je nesmierne lacná, možno aj preto že balenia za mi zdajú pomerne malé. Neviem gramáž.

Napr špirály za 2,90 eur, rúže za 2, 20...

Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila trojkorektor- je tam aj zelený aj červený aj hnedý:)

Som zvedavá na vaše príspevky:)

lochness

ja som pozerala na forach co baby pisu o essence maskarach a vacsinou praveze same chvaly... samozrejme ze niekomu to aj nesadlo, ale to treba skusat, kedze kazda ma ine riasy... najviac sa tam opakovala ta ruzova multi action, ta vraj je super, no ja som pozerala v DMke a nepacila sa mi ta kefka (viac mi vyhovuju tie s gumenymi stetinkami), ale niektore tam vyzerali dost slubne.... zatial mam jednu avonacku ale pomaly mi konci tak si brusim zuby na essence, za tie prachy to vyskusam rada :))

mataBB

ja mam tiez rada essence...make-upy som sice nemala, ale tiene maju dobre, aj laky sa daju...aj tie kabelkove veci si kupujem

ale co sa mi fakt nepacilo, su maskary...teda mala som len jednu, tu zeleno-zltu a to ako keby som ani nic na riasach nemala..prisla mi ako uplne sucha a prazdna...neviem mozno som nemala stastie..ale uz to nebudem riskovat

lochness

prave som nasla nejaky test celodennych make-upov, v ktorom essence stay-all-day obstal dost dobre (aj ked to ci sadne pleti je velmi individualne)

prozeny.cz

lochness

inak ta kolekcia fairytale je velmi vydarena - laky su krasne trblietave a dlho vydrzia, linka a lesk su tiez super, tiene a puder detto... a umele mihalnice vyzeraju (pre mna az prekvapivo) prirodzene :) len skoda ze uz to vo vacsine DM ani nemaju, rychlo sa to vypredalo :)

Slávka?k

Mám veľmi rada túto kozmetiku a ako vidím robí si dobrú reklamu sama.Mám z nej par veci ako aj tie trblietave linky ak môžem poradiť tak sa oplatí kúpiť ta strieborna lebo si ju môžete dať na akúkolvek farbu tá čierna sa trochu rozmazava je preto lepšia tá v tvare fixy. Tie tiene smoky eyes neviem ta linka sa celkom dobre nanaša ale podľa mňa nevydrží preto su lepšie ceruzky takže len kvôli tienu by som ich uz nekúpila,radšej ceruzku a nejaké tiene ktorých tam je viac.Lesky su super aj tie male laky.Skúšala som aj make up stay all day ten sa mi nezdá pride mi taký umelý neviem ostatné su možno lepšie.

Lady.Viloett

Caute baby:)Ja mam od essence kajalovu bielu ceruzku na oci a potom cistiaci gel na plet.Som nadmieru spokojna s jednym aj druhym.Mozem len odporucit,aj pre tych,ktori maju citlivu plet.

minna

baby, prave som si zadovazila zmatnovac laku essence a je to paraaaaada :)) krasne to vyzera na nechtoch, taky zvlastny neokukany efekt, odporucam :) stoji to nejake 2 eura, no som zvedava veru ze za ako dlho sa to zacne zlupovat :D

minna

teraz tam maju kraaasnu novu kolekciu Fairytale, mam z nej lesk na pery, taky svetlo oranzovy, ale nefarbi pery na mrtvolne bledo ako take lesky zvyknu, iba sa pekne leskne a trblieta :)) a zalizujem sa aj na tie trblietave linky a puder, vyzeraju lakavo ^^

btw vo FB skupine teraz vraj z prvych 100 fanusikov vyzrebuju 3 ktori tuto kolekciu nafasuju, tak sup sup likeujte :))

hassy

ja mam jeden lak od nich, ale strašne mi ide dole..nevydrží ani deň :( ale nie je to ten malý, ale taký veľký, neviem či je to nejaká iná rada, alebo čo, ale mne nedrží :(

Zara.poni

Musím sa aj ja pridať k obdivovatelkam tejto kozmetiky hlavne dekorátivnej uz som vyskúšala rôzne značky ale z tejto som milo prekvapená nikdy by som nepovedala že kvalitná kozmetika môže byt aj lacná vrelo ju odporúčam.Určite aj pre mlade baby ktoré nemajú veľa penazi nemusia si kupovať lacné smejdy.