cerazette

CHARON

Ahojte,nevšimla som si že sa nezobrazí môj mail,tak ak by ste mali záujem ma kontaktujte na mail albatros.havran@gmail.com

CHARON

Dobrý deň dámy,na úvod...áno užívať ju môže aj žena ktorá nedojčí.Je vlastne šetrnejšia ako ktorákoľvek iná antikoncepcia...na odporúčanie...ALE...VEĽKÝ POZOR!!!Moja skúsenosť je takáto...v máji 2015sa mi narodila dcérka a začala som vráť cerazette nakoľko som dojčila.Menzes nebol takmer vôbec iba ak seeeem-taaaaam nejaké krátkej špibenie.Povedala som si že aké skvelé...CHYBA!!!Postupom času sa všetko začalo pekne kafrat,začali mi padať vlasy,lámali sa,pokožka začala byť nejaká divná,sexuálny apetít na bode mrazu,nič .Časté zmeny nálady,predmenštračný syndróm sa dostavil,ale menzes nie.Začala som sa inak potiť ...zle potiť.Vysla som zo sprchy a za päť minút som sa už cítila.Moje nervy...V októbri 2017 mi doktor našiel dve čistý...vraj to je bežné.....nič nie je bežné,tak som zisťovala a už poznám možnú príčinu mojich neduhov.Ta sviňa totiž neprodukuje ESTROGEN a bolo mi všetko jasné .Ešte k tým cistam...ženy ak máte čistý,nedajte sa odbiť tým,že to je v pohode.Mooooozno by bolo ak by nehrozilo že praskne...vtedy nastáva problém..mne sa to totiž stalo a počas toho som skolabovala.Až taký to môže mať následok.Doktor o tom nemal šajnu,skrátka menzes je potrebný,ak ho nemáte,riskujete rôzne problémy.Prosim kontaktujte ma na mail ak má niekto problém,nechcem to sem všetko vypisovať,rada poradím,objasním,držte sa,ahojte

severanka

nivejka4: ak by si si prečítala diskusiu, tak by si si prečítala aj to, že s tým máme skúsenosti...
to špinenie je pri cerazette "normálne", resp. bežné, ja som mala tiež dva týýždne, zrejme ti nesadla dávka hormónov, pochybujem, že to prejde, poznám ženy, ktoré mali z cerazette každý mesiac aj dva týždne "menzes"...

mary-anne

kto mal ake skusenosti s touto hak? mohli by ste mi napisat? aj ake ste mali vedlajsie ucinky, ako na vas posobila a tak. viem,ze je to velmi individualne, ale predsa je dobre vediet co najviac.dakujem

mary-anne

mne ju doktor teraz predpisal, takze som zvedava, aka bude. zaujimave je pre mna to, ze nebude menstruacia vobec. len ako tu citam, bojim sa toho pribratia :-( dufam, ze mna to obide..

monikaaa

v letaku je napisane ze vedlajsi ucinok priberanie ale nepribera sa z nej,ked tam neni estrogen.niekomu sadne a niekomu nie ale vacsinou sa dobre znasa kedze je nizkodavkovka.tim co nesadne mavaju menzes kedy tedy a ako pisala severanka aj 2tyzdne vkuse.ale i toto by sa po case upravilo ked by si organizmus zvykol.ostatne zeny zase menzes nemaju vobec,co je pre tuto antikoncepci normalne.pre dieta skodliva urcite neni osobnu skusenost nemam ale znami ano a keby bola skodliva tak by ju nepredpisoval kazdy lekar dojciacim zenam.tuto antikoncepciu berie vela zien s dietatom tak skodliva neni,inak by ju stiahli...

severanka

mimi222: ja ešte nemám deti, ja som ju brala, ale len mesiac, kvôli tomu, že ma z nízkohormonálnej strašným spôsobom boleli prsníky...tak mi lekár predpísal tto, ale fakt, katastrofa...boleli ma ešte viac a tá dvojtýždňová menštruácia, no nič veselé...