Diazepam proti vertigu. Ako dlho brat?

Príspevok v téme: Diazepam proti vertigu. Ako dlho brat?
daisy

Dobry den, mam 25, som zena a posledne mesiace trpim neustalymi zavratmi casto spojenymi s nevolnostou, len lezim na posteli a citim sa zle, nikam nechodim...Konecne mi dali liek, ktory mi zabera. Neurolog mi predpisal Valium (Diazepam) a vertigo je prec!!!! Znovu zijem, nezivorim. Moje vertigo ma do cinenia s centralnym nervovym systemom, chystam sa na magneticku rezonanciu, aby sa vylucili najhorsie veci. Diazepam beriem trikrat denne po osmych hodinach, citala som, ze sa nema brat dlhodobo, beriem to takto 9 dni a hrozne sa bojim to vysadit, aby sa mi zase nespravilo zle. Mam to vraj znizit na dvakrat denne...No co by ste prosim odporucali? Dakujem vam.

Alternativa

Pri uzivani akychkolvek homeopatik treba vylucit mentol v akejkolvek podobe, znizuju alebo celkom potlacia ucinok homeopatika. Su napr. specialne zubne pasty bez mentolu pri uzivani homeopatik.

daisy

nejake homeopatikum som mala, mozno aj to vertigoheel, ale nic mi to nerobilo. na vertigo neurologickych potiazi to asi nebude. Ale dakujem ti, ze si napisala.

daisy

U mna je 11 hodin rano:) Svieti slniecko, aj ked je zima. Prajem ti, nech ti tvoj optimizmus vydrzi, mne velmi pomohol.

Alternativa

Ale vies, zapal moc. ciest moze byt sposobeny aj infektom, nielen prechladnutim. A mozno aj reakcia na liek, to neviem. Ak je to z lieku, casom by priznak mohol pominut. Cize netrap sa. Ak bude treba, poradis sa s lekarom. Prijemny vecer

daisy

Alternativa, vdaka za mentalnu podporu:) Prechladena nie som, fyzicky sa citim absolutne skvele, cely vikend sme stravili s partnerom doma, trosku prechadzky. Ja uz teraz nosim bavlnene pancuchy, hrubsie nohavice, rolak a kabat, patrim k tym, co im je stale kosa a bojim sa o seba:) Som po ockovi, on uz mal na sebe aj paperovku. Haha. To so zvysenym mocenim som si vsimla na pribalovom letaku k tomu lieku. Ale vies, aka som stastna, ze mi je dobre? Bola som zufala a nevedela som si predstavit, ako pojdem v januari do skoly...Sice to lieci iba symptomy, ale pri zavratoch je vraj tazke zistit, co vlastne je, doterajsie vysetrenia vsetko negativne, az na jedno, kde sa teda zistilo, ze centr.nervovy system, co je ale siroky pojem...

Alternativa

To nutkanie by som prisudila prechladnutiu. Skus si drzat krize, oblast ladvin v teple a maj dobry pitny rezim. Ak to nutkanie na mocenie neprejde, prip. sa prida rezava bolest, chod k obvodnemu lek., zrejme budes potrebovat preliecit zapal. Problem s navykom vypusti z hlavy, 9 dni to nie je este nic. Cize tes sa, ze sa citis lepsie a rob vsetko pre Tvoju pohodu. :o)

daisy

Beriem to uz deviaty den, a od vcerajska ma dost casto nutka na mocenie, hoci toho vela nevycikam, moze to byt z toho? Iny dovod nevidim, mam sa znepokojovat, ci to nechat tak? dakujem vam velmi pekne za odpovede, ktorymi ste uz prispeli, vazim si to.

ida

daisy moja priatelka mala podobne problemy jej bolo na odpadnutie a brala diazepan na zaciatku v dost silnych davkach potom to znizovala ale dokopy brala ho asi tri roky.Samozrejme musi sa potom vysadzovat pomaly pretoze telo si na to zvykne ale ked to pomoze netreba sa toho bat.Teraz je uz bez liekov a je dobre.Pomohlo jej to bez lieku by sa to nedalo zvladnut.Takze treba vydrzat a brat lieky pokial sa ti to neupravi.Drzim ti palce.