Som ziarlivec a trapi ma to:o(

Príspevok v téme: Som ziarlivec a trapi ma to:o(
nelisa

Ahojte, mam perfektneho priatela, ktoreho velmi milujem a nevymenila by som ho za nic na svete. Aj on ma velmi miluje, je to ten najlepsi clovek a predsa...ziarlim:o( Viem, ze by mi nezahol ale predsa som strasne ziarliva. Teda, ziadne hystericke a ziarlivostne vystupy, nebojte sa:o( Ale obcas sa viem celkom slusne odurdit alebo mu nieco vycitam....on sa mi snazi vysvetlit, ze nemam na co ziarlit a prituli si ma.....a ja mam s toho ziarlenia len zly pocit...ze som zase neovladla tie svoje pocity:o( Hruuuza:o((( On je velky sympos a vidim ako sa zeny na neho pozeraju a mam tlak 200 na 300 ak sa nahodou pozrie aj on ich smerom. Ja viem je to predsa ludske, ze sa pozrieme aj inde ale vysvetlite to mne vo chvili ked mnou lomcuje ziarlivost?!?:o(( Chcem sa toho svojho strasneho nedostaku zbavit aby som nebola taky ziarlivec. Velmi ho milujem. Poradte nieco, kazda rada, kazdy riadok ma potesi...dakujem.

giv

janosik,celkom suhlasim s tebou. a mam vlastnu skaredu skusenost,preto viem,ze je to moc o sebavedomi a komplexoch...

zuzka*

Myslim si, ze taka zdrava ziarlivost je potrebna v kazdom vztahu lebo vtedy vienme, ze tomu druhemu na nas zalezi.Samozrejme pokial to vsetko neprekroci medze.Myslim si, ze by si mala svojmu priatelovi verit a pokial sa tho chces naozaj zbavit skus o svojej ziarlivosti porozpravat aj s nim.

janosik

myslim, ze sa tu miesaju dva pojmy: jasne, ze ked niekto bude opalovat tvoju zenu, tak zasiahnes alebo to budes aspon sledovat. to je taka normalna ziarlivost.
ale potom je tu druha forma, taka prehnana ziarlivost a ta jednoznacne suvisi so sebavedomim.
zober si taku situaciu: muz nechce pustat zenu nikam von, lebo na nu ziarli. preco to robi? nie preto ze ju miluje, ale podvedome tusi, ze on neni taky super a boji sa ze vonku sa najde nejaky jeho konkurent, ktory jeho zenu zaujme viac. ked budes mat ty zenu, a budes vediet, ze si pre u dost dobry, tak sa pripadnej konkurencie nemusis bat a ani sa jej bat nebudes.

slusny_muz

Tu nejde vobec o sebavedomie....jednoducho moze mat sebavedomie ako sueprman, ale ked ked Ti niekto ohrozuje tvoju milu, tak ak ta to necha chladnim, tak ju nemilujes.

Ja som zistil, ze ekd som neni trosku ziarlivy, tak nemilujem...

slusny_muz

Ja som tiez trochu ziarlivy, ale len ked mam byt na co...napr. ak be nejaky tzpek flirtoval s mojou priatelkou. Tak to by mi vadilo....dost

janosik

nelisa, vidim, ze sa ti celkom dari to zvladat, lebo ziarlit na fotky v kompe je zbytocne. kazdy chlap ich tam ma.

nelisa

Ahojte vsetci:o) No vcera som mala moznost nahliadnut do jeho PC.. Viem, ze tam ma nejake "modelky" obnazene (vsak chlapi:o)... a ja ked som to videla minule tak som ziarlila aj na to). Zaujimalo ma ci to tam este ma..Ale teraz som nechala jeho comp tak a urobila som dobre, naco sa mu tam budem pozerat ked viem aka potom som. A tesim sa, citim sa dobre. A ani ma nestve ze keby to tam mal, ked to nevidim:o)Myslim, ze to je taky moj maly pokrok:o))

nelisa

lenka2: No vztah som mala jeden taky, ze ma okaslal...ale bolo to davno....neviem ci to s tym suvisi... Jednoducho sa dal do kopy z byvalou a nechal ma. Ale spamatala som sa s toho, sice asi mi to zobralo kustek sebavedomia..... Ale mam ho este dost. Myslim, ze sebavedomie je dolezite, lebo clovek si potom viac doveruje. A Leni ja som priatelovi povedala, ze nech sa nehneva ked som obcas taka, ale on povedal, ze to je v poriadku...Myslim, ze ma chape. Ale aj tak, predsa, ak by som sa tej hlupej ziarlivosti zbavila tak by to len prospelo. Drzte palceky:o)