Som ziarlivec a trapi ma to:o(

Príspevok v téme: Som ziarlivec a trapi ma to:o(
nelisa

Ahojte, mam perfektneho priatela, ktoreho velmi milujem a nevymenila by som ho za nic na svete. Aj on ma velmi miluje, je to ten najlepsi clovek a predsa...ziarlim:o( Viem, ze by mi nezahol ale predsa som strasne ziarliva. Teda, ziadne hystericke a ziarlivostne vystupy, nebojte sa:o( Ale obcas sa viem celkom slusne odurdit alebo mu nieco vycitam....on sa mi snazi vysvetlit, ze nemam na co ziarlit a prituli si ma.....a ja mam s toho ziarlenia len zly pocit...ze som zase neovladla tie svoje pocity:o( Hruuuza:o((( On je velky sympos a vidim ako sa zeny na neho pozeraju a mam tlak 200 na 300 ak sa nahodou pozrie aj on ich smerom. Ja viem je to predsa ludske, ze sa pozrieme aj inde ale vysvetlite to mne vo chvili ked mnou lomcuje ziarlivost?!?:o(( Chcem sa toho svojho strasneho nedostaku zbavit aby som nebola taky ziarlivec. Velmi ho milujem. Poradte nieco, kazda rada, kazdy riadok ma potesi...dakujem.

lenka2

Asi chápem o čom rozprávaš. Máš za sebou nejaký predtým problémový vzťah v ktorom si sa sklamala? Ak ano, tak viem o čom rozpravaš. Vieš, aj ja som niekedy venovala veľa energie, lásky a dôvery do vzťahu ktorý ma sklamal. Ak si tam kde ja predtým, tak je to proste tvoj veľký problem, ktorý musíš vysvetliť svojmu partnerovi aby Ťa miesto lásky nezačal nenávidieť. Vysvetli mu proste len to, že ho nekonečne miluješ, ale nech Ti odpustí tvoje slabé chvíľky (ktoré ja chápem ale on možno nie)

nelisa

Dakujem za vase reakcie. Smusny muz, take pritulenie isto pomoze, clovek sa citi v bezpeci a mohla by som sa ozaj pritulit skor ako opat zo mna vyjdu nejake nezmysli. Kvetinka1 dakujem aj za tvoje slovicka...no vies, my sme spolu uz 3 roky, takze to uz je taky vyzretejsi vztah. Sme spolu prakticky denne a je to krasne. Vies, ja som nebola vzdy ziarliva...neviem ale prvy rok vobec....tento posledny sa to nejako zhorsilo a som sa premenila na ziarlivceka. Myslim, ze to bude preto, ze ho strasne lubkam a nechcela by som o neho prist, preto som asi ziarliva.... Ale posnazim sa zbavit sa toho....aby to bolo ako predtym. Aby som si viac verila v tomto.

kvetinka1

Keď budete spolu dlhšie, vzťah už bude vyzretejší...chce to čas...zbavíš sa toho, ani nebudeš vedieť ako...

slusny_muz

Nelliska, tazko sa radi, ono je to niekedy mile ked clovek ziarli. Aspon ten druhy partner vie, ze stale je o nho zujem. Ale netreba to prehanat. Ak ti pomaha objatie a mile slova, tak by ste sa mali s partnrom pozhovarat, ze vzdy ked budes mu neico vycitat ohladom tvojho ziarlenia, nech pride k Teba a sa k Tebe prituli a povie Ti mile slova. Aspon mne totak pomahalo a rychlo to preslo...jej to taky pocit istoty, ze je len tvoj partner...