v ustach same zapaly

Príspevok v téme: v ustach same zapaly
murinka

ahojte.tak moj problem: v poslednej dobe sa mi zacali robit v ustach same zapaly. ci velky pocet aft, zapalene horne dasno(az take vydute), zapalena lava strana hrdla, zapal na podnebi. je to velmi neprijemne a ani neviem, z coho to moze byt.
cez vikend som sa budila s velkymi krcami v zaludku,ale hnacku som nemala.boli to krce presne v 15min intervaloch.

mam v tele nejaky zapal?

Mimi323

Pi to každý deň, je to veľmi dobre pre telo. A pi toho čo najviac, pol litra je minimum. Je to horké, takže sa tým nepredávkuješ, musela by si toho popiť strááášne veľa. Zabije ti to v tele zle bakterie, streptokoky....Trocha nechaj v ustach a preglgni, tak ako pisal RNG.

ja-murinka

ahojte. mariaa- no uzivala som b-komples forte, ale najako som nebadala zlepsenie,alebo co i len nejake naznaky , a dasna mi nastastie nekrvacaju, kedysi ano,ale nejako sa same zregenerovali. (aj napriek tomu,ze u zubara som nebola od r2005)
mimi323- no ja mam furt smolu na taketo veci. az mi to smiesne je:-) no ale zajtra to uz budem mat.. a to mozem aj preventivne kazdy den, alebo kazdy druhy uzivat? (pit pocas dna) urobi mi to dobre v tele?
dakujem

Mimi323

murinka, ty sa k tomu citrovitalu nedostaneš :) Je mi ľuto, že musiš tak trpieť, je pravda, že sú lekárne, kde Citrovital nemajú, ale nie je ich veľa, škoda že si na takú natrafila. Ja už viem, kde ho u nás majú.

[zruseny12]

MURINKA,ak sa robia AFTY mozes mat malo vit.sk.B...kup si B-komplex forte.Alebo aj KOENZYM Q10 JE DOBRY KED MAS ZAPALENE USTA,DASNA/a aj ti krvacaju?/

ja-murinka

dobre ranko. tak som sa konecne dostala do tej lekarne dnes. ale bohuzial, citrovital mi museli objednat, pride az zajtra. tak som si aspon vzala na hrdlo strepsils. uz sa to neda vydrzat...

ja-murinka

ahojte. nekupila som si ho este, nemam cas vobec ist do lekarne. ale mne uplne staci ten citrovital, ten druhy je dost drahy!
na afty zatial pouzivam Mundisal a cakam, kym to vsetko same zmizne..

Mimi323

gabuci, Citrovital dostať v lekárni, stojí asi 6 eur.
Ale učinnejší je citricidal, ktorý sa dá kupiť z tej stránky, čo dal RNG, ten stojí 500sk, ale stačí ti oveľa menšie množstvo.