som z toho na nervy

Príspevok v téme: som z toho na nervy
lala

Uz 6mesiacov skusame s manzelom splodit babatko a nic. NEdari sa. uz druhykrat sa stalo, ze som mala tkz. krvacanie pocas vajickovej implantacie, ale nic z toho nebolo. DOktori vraj nebudu nic riesit kym sme neskusali aspon rok. Cize este mam dalsich 6 mesiacov pred sebou. Kazde dva tyzdne od ovulacie su pre mna dobou ocakavania, dufania, viery, modlenia a potom to pride, menzes. Vsade vidim babatka. Vsetci mi hovoria, ze na to nemam mysliet, vsetko to ovladam co sa tyka stresu, ze ako to nemam podporovat. Chodim na akupunkturu, co mi naozaj pomaha s ukludnenim, ale aj tak ked dostanem menzes, tak som z toho zufala. Moj manzel je zlaty a vzdy povie, ze neboj, nabuduce, ale je mi az do placu, ked si predstavim, ze co ak mu nebudem moct dat to po com tak velmi tuzi. Mozno to prehanam a som melodramaticka, asi preto pisem sem. Ak mate niekto pozitivnu story, tak napiste. Snad ma to povzbudi v skusani.Dakujem

Shashala

Ahoj Lala ja mam od babatiek este velmi daleko..no aj tak by sm ti chcela pomoct. Moji rodicia mali tiez taky problem a nakoniec som sa im podarila az po 2 rokoch. Skus na to nemysliet pretoze ked na to myslis sustavne tak ti to nevide, rodicia tiez stratili nadej a mamka na to pretala mysliet a bola som na svete skus to...

monka

AHOJ.Moje problemi sa zacali pred 2r.Ked sme chceli s manzelom babetko.Rok sme sa pokusali a stale nic.Po roku ma zacal gynekolog liecit a to tak merala som si teplotu kazdy den,spravyl mi vnutorne vysetrenia na ktorych zistil,ze mam na vajecniku zhrubnutu koru a to vajicko sa nema ako dostat von.Tak mi nasadil lieky aby vajicko dozrelo mohlo dostat von.Lieky som brala 3mesiace po ktorych som ostala tehotna tak sme sa s manzelom tesili ,ze konecne sa to uz podarilo.Ale dlho sme sa netesili po 7tyznoch som isla na kontrolu a zistil mi zapal mocoveho mechura na ktore so brala lieky.V 10TYZNI som isla do poradne s tym pocitom ze je uz vsetko v poriadku.Citila so sa velmi dobre.AZ pokial mi nerobil lekar vysetrenie po ktorom mi zistil ze babetko nezije nebylo mu srdiecko bolo velmi male.Ked mi to povedal tak som myslela ze sa psychycky zrutim.Najhorsi den mojho zivota bol 27.12.2006 ked som lezala v nemocnici na cistenie.Uz je to tri tyzne co som doma.Po dvoch tyznoch ma vypisal do prace kde som odracovala tri dni a chytila som zapal vajecnikov tak som teraz doma a liecim sa.Bola by som rada keby mi niekto s podobnym osudom napisal poradil mam aj E-mail adresu.Alebo poradil niakeho odbornika gynekologa.

emina

Lala,este som zabudla,ze mala som kamosku,ktora to po troch rokoch snazenia prirodne vzdala a potom sa rozhodla pre umele oplodnenie.Po dvoch neuspesnych umelych oplodneniach to vzdala uplne a zacala sa s tym zmierovat aj ked velmi tazko a potom asi po pol roku otehotnela a taktiez neverila a dnes ma chvala Bohu zdrave babetko.
Pre svoju spokojnost ak sa Vam to nepodari po roku,zacni chodit na vysetrenia a skus aj po umele,nie je to vobec hanba a dnes je to uplne normalne.Hanba je trapit sa a nic preto nespravit.Ale to skuste az neskor.Drzim palce.

emina

Mila Lala.Nezufaj prosim Ta.Mali sme podobny problem,presne tak ako to opisujes Ty,pocitanie plodnych dni,kazda dovolenka naplanovana presne na tie dni,dobre ze sme sa nesnazili 2xza den a nic.Potom sme si povedali jak ma byt tak bude a prisiel mesiac ked sme fakt sa milovali len raz za cely mesiac a ked som ostala tehotna tak som tomu nechcela uverit,ten den si pamatam presne pretoze to bolo len raz za mesiac.Podotykam,ze sa nam to podarilo povyse roku a pol snazenia.Takze pamataj,ze vela robi psychika a ak nemas nejake problemy tak neboj urcite sa to podari.Drzim palce.

miminka

Ahoj ja by som tebe doporučila TangKuei a manželovi MaleFaktor, to by Vám malo pomôcť na 100%, ak by si o tom chcela vedieť viac, tak ti to povedia na e-maile: vonkajsiavyziva@centrum.sk

valentina

ahoj lala ja zo svojim manzelom skusame o dieta viac nez 2 roky a stale nic zijem v anglicku mame tu skvelich doktorou mala som vseliake visetrenia a stale nic hovoria ze vsetko je v poriadku ale ja si to nemislim tak ze predstav si ako bi som sa mala citit ja ale co ti poradim skusaj vsetko a ver v nadeji takako ja dufam ze jeden den nam to vide drz sa

Ivka 1

Lala nehnevaj sa,že Ti neodpovedám ale
stratil sa mi Tvoj mail. Ozvi sa ak chceš,
veľmi rada si budem s Tebou písať a aj napíšem, čo na to netehotenstvo.