som z toho na nervy

Príspevok v téme: som z toho na nervy
lala

Uz 6mesiacov skusame s manzelom splodit babatko a nic. NEdari sa. uz druhykrat sa stalo, ze som mala tkz. krvacanie pocas vajickovej implantacie, ale nic z toho nebolo. DOktori vraj nebudu nic riesit kym sme neskusali aspon rok. Cize este mam dalsich 6 mesiacov pred sebou. Kazde dva tyzdne od ovulacie su pre mna dobou ocakavania, dufania, viery, modlenia a potom to pride, menzes. Vsade vidim babatka. Vsetci mi hovoria, ze na to nemam mysliet, vsetko to ovladam co sa tyka stresu, ze ako to nemam podporovat. Chodim na akupunkturu, co mi naozaj pomaha s ukludnenim, ale aj tak ked dostanem menzes, tak som z toho zufala. Moj manzel je zlaty a vzdy povie, ze neboj, nabuduce, ale je mi az do placu, ked si predstavim, ze co ak mu nebudem moct dat to po com tak velmi tuzi. Mozno to prehanam a som melodramaticka, asi preto pisem sem. Ak mate niekto pozitivnu story, tak napiste. Snad ma to povzbudi v skusani.Dakujem

helus

ahoj lela aj ja som dlho cakala,ale jedneho dna som prestala robit dieta ale zacala som sa z manzelom milovat a dnes mam 2rocneho krasneho sinceka.skus caj z medovky na ukludnenie a pohodu.vela stastia

titi

Ja poznam dve sestry ,ani jedna dlho nemohla mat babo,az raz mladsia otehotnela a ta starsia par mesiacov po nej.Maju pekne dcerky.Drzim palce.

muc martin

Ahoj lala. Nemam sice pre Teba skvelu story, ale nemusis sa zbytocne bat a stresovat. Jednak poznam pary, kt. sa pokusali o dieta aj 2 roky...a nakoniec sa to podarilo-take stastne dieta som napr. aj ja :-)...A v pripade, ze Vase snazenie nedotiahnete do uspesneho konca, dnesna medicina pozna mnoho metod ... neboj sa predcasne, 6 mesiacov nie je dlha doba. A keby aj nic nepomahalo, vzdy mate sancu osvojit si dieta...
Naozaj, ziadny strach!
Vela stastia.

alti

Nemam nic proti ruzencu a ukludneniu motlitbou. Akupunktura je stara viac ako nas letopocet, vychadza z kultur inych narodov, ale v tom ja problem nevidim. Ze by to bol dovod zaradit ju k okultizmu? Je pravdou, ze ktokolvek z nas moze sirit okultisticke nazory, to predsa nesuvisi s akupunkturou. Pekny den.

otazne

Lala, ako krestan Ti neradim chodit na akupunkturu (moze byt prevadzana clovekom praktizujucim okultizmus). Na upokojenie je vynikajuca modlitba sv. ruzenca. Nech Ta Boh pozehna!