Snubny prsten

MaryLu

aj ja suhlasim s Katkou.. velmi mudro si to napisala..
cena prstena nie je vobec dolezita, dolezite je ze clovek ktoreho milujes a on miluje Teba chce s Tebou stravit zvysok zivota, da Ti to nejakym vhodnym sposobom najavo a mysli to uplne uprimne..
no ale ked uz snubny prsten, mal by byt urcite s ockom.. a diamant? ale kdeze.. na co? nic take.. v dnesnej dobe je velmi siroky vyber takych peknych snubnych prstienkov ze sa da dobre vybrat za dobru cenu..

dd

:D no to je sranda..ja ani neviem, kolko moj zasnubny prstienok stal, ani co to je :D..teda viem, ze je zlaty, ale netusim kolko karatove je to zlato a ani ocko, ci je to zirkon,alebo co..a je mi to jedno :D..dolezitejsie je pre mna nieco ine, ako to ci nosim na prste neviem ake drahe diamanty, alebo len zirkon..a ze 25tisic za prsten je v pohode..?no to by som ja za prsten v minulosti a tiez momentalne teda nedala ani omylom!ale budis, mozno keby mam penazi, ze uz neviem, co s nimi od radosti, tak by som si aj diamantove a briliantove prstene kupovala...;)

sikovnica

katka, suhlasim s tebou! presne o tom to je a nie o drahom prsteni, ale uz ked som ho dostala, tak nemusim vytrubovat celej "dedine" kolko stal. pride mi to trapne. v mojom okoli ziju aj taki ludia, ktori nemaju co do ust a bolo by max. nevhodne, aby som ich zatazovala cenou mojho prstena. pre mna to nie je priorita. a vlastne si na take ani nepotrpim, ale nedalo mi zareagovat na to, co napisala Sikuliatko.

katka...

Ja by som sa aj bala taky drahy nosit, ze ho stratim. Mne by uplne stacilo, keby ma poziadal o ruku. A je jedno s akym prstenom ci bez. Nepotrebujem sa chvalit pred kamaratkami aky mam kamen. Radsej by som sa chvalila s tym, akeho mam dobreho chlapa.

Sikuliatko

milovna, ja nosim svoj briliantovy prsten uz dva roky a je ako novy, vobec nic mu nie je. haluzis ty, pretoze je velmi velky rozdiel, ci ma zlato 24 karatov- ciste zlato, ktore je velmi makke, tak sa z neho sperky nerobia alebo 9 karatove. To obsahuje asi uz len vsetko, len nie zlato:) Je aj velky rozdiel v cene.

milovna

ja mam prsten za 2500 sk?zlato je to a som spokojna.nechcem mat ziadne drahe prstene aj aj tak vsetky po rokoch nebudu take ako na zaciatku.zlato je zlato.to su klamstva ze rozdiely medzi 9 karatovym a 24 karatovym je rozdiel.je to zlato tak ci tak tak sa nehaluz.skor by som sa haluzila ze mam diamant pretoze by sa mi skor mohlo nieco s nim spravit ako bez diamantovym

Sikuliatko

Pozrela som si slovenske stranky, zadala som si do googla zasnubny prsten a vyhodilo mi to sice naoko pekne prstienky, ale strasne lacne, potom som zistila, ze su to len zirkony. Na Slovensku ani nie je castym zvykom davat briliantove zasnubaky, vsak? Kazda kamoska ma na ruke prsten so "sklickom"...Ja mam prsten za cca 40 000 Sk a neviem si predstavit, zeby nebol s briliantom, aj ked som prsten vobec necakala, velmi ma prekvapil ten moj.