Snubny prsten

pipia22

3ntt veris, ze maju prsten za 40 litrov? ta cosi, len sa chceli predbehovat, ktora je lepsia, neviem aky muz by im kupil prsten za 40litrov, moj stal 5 a pol tisic a bol ovela krajsi ako tie za 25litrov, cisty drííííííííííst.

3nttt

bez urazky ale vidim ze to tu skoncilo tak ze sa tu baby predbiehaju ktora ma drahsi prsten resp. ktora ma zadzobanejsieho draheho...no nic.moj nestal ani desatinu s tychto hodnot tu.ale aj tak je najkrajsi na svete a na moj vkus aj tak drahy...ale o to vobec nejde.aj keby mi ho drahy vyrobil na luke s pupavy tak by bol ten naj.bez urazky ale za 40 000 by som prsten nechcela lebo prve co ma napadne je ze si prepocitam co vsetko by som za to mohla nakupit.napr mat na skoro 7 mesiacov pokoj od splatiek na afto.to by bolo nieco.ale to som nechcela.je jedno kolko prsten stoji a s coho je vyrobeny.kto a preco mi ho da.tod moj nazor:)

Deee

ja som po roku dostala krasny strieborny prstienok so zirkonom, zasnubny som mala z bieleho zlata s piatimi kamienkami (lebo som si taky vybrala) a v obrucke mam 3 diamanty...hoci navonok sa tvarim, ze su to zirkony...pravdu vie len par blizkych ludi...nepotrebujem sa tym pysit, vybrali sme ich pre ich dlhsiu zivotnost, nakolko viac farebne a vzorove obrucky sa nam nepacili, nejde o kamene, ale o cit...

Brinn

No ale co uz je toto za slepacaren????Nie je nahodou fuk, za kolko je zasnubny prsten??? A ci je tam zirkon alebo diamant alebo sklicko? Aj keby tam bol vsadeny kamen co bol niekde zdvihnuty zo zeme, tak si myslim, ze podstatne je to, ze je to darovane z lasky....ak sa ma niekto spyta co stal moj zasnubny prsten, tak ho poslem kade lahsie, pretoze na taketo nieco sa pyta len clovek, ktoreho viac zaujmaju materialne statky ako city. Takze dievcence, ked pride ten krasny den a vy budete poziadane o ruku a dostanete prstienok, tak nespekulujute o cene a ci je to diamant alebo nie a o tom, co vam na to povedia "kamaratky" ale teste sa z tohto nadherneho okamyhu.
HOWK

zdenulka

baby to len ja som taka divna ..ked sa "doprosujem"priatelovi o ruku..samozrejme ze nie doslova ale normalne sa o tom rozpravame..takze ked ma poziada o ruku tak velke prekvapko to zas nebude ale to nevadi az tak nie?inak ja som dostala na prve vyrocie zoznamenia strieborny prsten za par korun..lebo zlato sa mi nepaci teda zlta farba(ja som si neuvedomila ze je aj biele zlato...tak mi kupil zo srdca za lacny peniaz..

Sikuliatko

No ale nemozes porovnavat velkoobchodne ceny za tie, za ktore to kupuju zakaznici v malom... Malicke diamanty maju nizku hodnotu, to som vedela.

Almea

veru naozaj sa stalo ze prisiel svokor so synacikom vybrat pre nastavujucu prsten a sam to cvakol (pokial jeho penazenka nebola synova)...s takym mini ockom som sa stratla,kuskok hadam zvelicene ale fakt bolo velmi velmi malinkate ako taky malicky zirkonik...
a este jedna smutna pravda...cena diamantu sa prudko precenuje,ked si vezmeme to ake su tie prstene drahe...ak bereme sice do uvahy pracu ale aj roznu kvalitu...z jedneho prstena vypadol takyto maly diamant...sefka ma poslala nech objednam novy..prisiel..stal 15O korun