Snubny prsten

Sikuliatko

Almea, vazne buduci svokor kupoval prsten pre nevestu? Boze, to je trapne... Tie diamantove prstene bezia skor v zahranici, na Slovensku sa castokrat zasnubny prsten ani nedava. Moj diamant ma v priemere pol cm (to "ocko") lupu nan netreba, take malinkate sa tu do prstenov snad ani nedavaju. Je z Kanady a podla mna je uzasne, ze sa tvoril dlhe, predlhe roky a ludia ho nasli.

fialocka_7

ahojte....ja by som tiež chcela diamant :) ,ale tiež si myslím že už ten pocit keď ten partner z lásky kúpi prstienok je krásny,a nemusí byť s diamantom.......keď proste na to niesu peniaze,tak niesu.....mna moj manzel úplne krásne požiadal o ruku: na stužkovej,keď sme tancovali mi začal hovoriť ako ma miluje,čo pre neho znamenám atd.,potom si kľakol a požiadal s prstienkom o ruku,.......bolo to krásne,úplne nečakané,krásny prstienok so zirkónom :) a bola som najšťastnejšia na svete .......fakt ja si cením viac skutky toho muža a správanie,ako to,či prsten stál 2000,3000,-,alebo 25000,- .....ale je to vec názoru
pekný deň

Almeaa

Chvilu som brigadovala v zlatnictve a chodili tam kadejaki chlapi kupovat svojim nastavajucim prstene...Ako zasnubne sa vsak viac uplatnili tie diamantove...najlacnejsi diamant,aky tam mali stal 5000sk,ale to bolo take ocko,ze s lupou sa tazko naslo...tie lepsie sa uz pohybovali ako tu bolo napisane od 25 tis vyssie...

Ja len tolko, ze od kazdeho zalezi,ci na to ma a ci je ochotny dat tolke peniaze za jeden prsten....baby co tu hovoria ze by diamantovy prsten nikdy nechceli to podla mna nemyslia az tak vazne,kazdej by sa pacilo nieco take pekne na prstenniku....Ti co sa tym aspon z jedneho percenta zaoberaju,rozpoznaju diamant od zirkonu podla lomu svetla hned..ale fakt ako hovorim je to o financnej situacie....

Dobre obleceni chalani alebo teda muzi okolo tridsiatky kupovali vacsinou diamantove...ostatni,skor ta mladsia kategoria boli vacsinou len na tie zirkonove....podla mna uz len dostat ten prsten je krasny zazitok,nemusi stat majland...mrzelo ma, ked som videla, ze chalan chce priatelke fakt kupit pekny prsten a nemal nan...

A este tam boli aj take typy,ktorym prsten kupovali pre priatelku oteckovia:) takze tak

VIKKKY

Nerozumiem, co Vam vsetkym vadi?Ze som spomenula cenu?Ine babenky tu tiez pisali o cene svojho prstienka a to akceptujete.A ano snubny prsten "zacvakal" moj priatel, ved si ho hadam nebudem kupovat sama, nie?No ostatne budeme kupovat fifty-fifty!A vidite nikto nepochopil myslienku mojho prispevku, stacilo ze tam bola vysoka cena a uz som chudera co nic v zivote nedosiahla a co sa chvali :( No ale presne taku reakciu som aj cakala!!!A nechapem ako niekto moze niekoho sudit po 4 vetach ktore si precita??? Nikto ale nevidi, ze pracujem 12 hodin denne, na starosti ma chod mojej tazko vybudovanej spolocnosti a snazim sa z celych sil aby som prezila momentalnu recesiu!!!

simona787

vikky si len vymysla, aby bola zaujimava. jej prsten ma mozno hodnotu 2500sk a nevie sa s tym zmierit, lebo cakala ovela drahsi. je trapne hovorit o cene, som zvedava, ci by tolko rozpravala aj o laske.

nudicaopica

viki sa tu prisla vyiahnut ze jej rodicia alebo priatel zacvakal ...urcite si si nedovolila zo svojho a vela si v zivote nedotiahla :-)

VIKKKY

pre DOBRA VILA: nie nie citas spravne malo tam byt 5000€...a nechci vediet co ma stali svadobne saty ale to sa o cene uz nebudem zmienovat lebo ma ukamenujete :D

sandria

no toje podla mna strasne vela taka cena a bala by som sa ze ho stratim alebo co. Mne by bolo fakt jedno aky by bol.

cooo?

ja zasnubak este nemam niesom zasnubena. Prsten za 25tisic ci drahsie mi pridu poriadne prehnane ...aj ked je laska bohvie aka krasna clovek by tie peniazky mal vrazit do normalnejsich veci... mne by prsienok stacil aj za tisicku ja si urcite nepotrpim na drahe veci bala by som sa ich potom nosit aby som ich nestratila ci aby mi ocko nevypadlo ci by mi ho niekto neukradol... je pekne ak si ta muz az na tolko ceni ze je ochotny tolko za to vysolit ale mi to pride proti srsti a nikdy by som sa ani nepytala kolko prstienok stal bolo bymi to jedno...a ked sa kamosky pytaju kolko stoji....hm musia byt velmi materialne zalozene ked ich toto trapi... a k otazke ci s kamienkom alebo bez...myslim ze na tom nezalezi...zisti si ake sa dievcine pacia..mne sa pacia uplne jednoduche prstene ale aj tak ich nenosim lebo mam tendenciu stracat veci :-)