ppp a nase vnutro

Príspevok v téme: ppp a nase vnutro
nikkus

Ahojte babule, dlho som tu nebola...hoci som clenkou nasich radov uz smutnych 5 rokov :( za ten cas som vyrastla s dievcatka na dievca, no dalo by sa povedat zenu :) a...postupom casu ma zacali trapit veci, ktore som predtym neriesila, lebo som s nimi nebola konfrontovana...ano, su to vnutorne pocity, moje city...pri ktorych som si uvedomila, ze ich nedokazem dat najavo voci ostatnemu svetu. tato moja neschopnost ma pripravila uz o dost, mam pomerne vyvinuty dar reci ale akonahle mam povedat niekomu neico pekne, alebo to pekne od niekoho prijat pripadam si ako mimozemstan neschopny komuniovat :( ppp ma vplyv na vztah cloveka k jemu samemu a to sa odzrkadli aj na vztahu voci ostatnym ludom..nemyslite? zaujimalo by ma, ci som len ja taky zavadny kus..alebo s takymito problemami bojujete viacere, ako vam to funguje vo vztahoch s kamaratmi, partnerom... mam teraz pri sebe strasne mileho cloveka a naozaj o neho prist uz NECHCEM vlastnou hlupostou :(((

gracy

spravme nieco proti tej sprostej bulimmi ja to uz nechcem nech zmizne ale som na to prilis slaba a uz ani neviem kde tu silu hladat

jana55

pre nikkus,,myslim si ze su s tym aj citove problemy,ja sa tiez divne chovam k okoliu,ja trpim bulimiou, a nevem prestat,,a neviem ako mam normalne zit,,ale uz neviem ani bojovat proti tomu

martarantula

Ahojte,
chcela by som Vás upozorniť na nový príspevok v rubrike články, ktorý sa týka výskumu porúch príjmu potravy a súčasne Vás žiadam o účasť na ňom. Dozvime sa viac o PPP. Držím palce v boji proti tejto zákernej poruche.

monica gazpio

Ahoj lexy, aký typ ppp máš ? Ja som mala anorexiu, ktorá sa striedala so záchvatovým prejedaním. Keď chceš, môžem Ti pomôcť. Len neviem, ako Ti dať diskrétne môj email. Dúfam, že sa mi to nejak podarí a že sa všetky vyliečite a nájdete si veľa-veľa priateľov.

kyblik.

ja som si to nepomyslela
...ked budes chciet o tom hovorit tak kludne napis sem alebo ak chces tak mozme aj mailom
demy, neviem co viac napisat, mozno len to ze davaj si na seba pozor

demy

prepacte,ale asi to nedokazem napisat...niekto si pomysli,ze je to prejav toho,ze v skutocnosti nechcem ,aby mi niekto pomohol,ale to nie je pravda

kyblik.

demy tak napis co sa deje a preco sa tak citis ako sa citis, niekedy trosku pomoze aspon to ked to len dostanes zo seba...hm?