HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

nikooll

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či niekto z vás mal tie kondylómy nechutné aj vnútri, nie len na povrchu, ktoré sa ľahšie dajú odstrániť, ale aj pri vstupe do pošvy, ďakujem za odpoveď,už neviem čo s tým naozaj

:(((

dansulienka , angeli : samozrejme chcem ist k doktorovi ,nech to stoji co to stoji...ak ide o moje zdravie a hlavne tam 'dole' tak mi je vsetko ine u prdele!!!...nemyslim ze to bude mykoza ,este som ju nemala ,ale to by musela byt turbo kruta mykoza..., pamatam sa ze naposledy som zazila takuto svinsku bolest pred troma rokmi ,ked som si spalila pravu ruku -popalenina 2B stupna! ..nastastie som bez vacsich nasledkou a prasacej koze ..haha...no proste =myslim si ,a je mi do placu ak to musim vyslovit=ze mam genitalny herpes :( ...priznkov je najviac tomu podobnych ,nemam sice napuchnute uzliny ,ale 'to' co mam napuchnute je asi za obe! len sa bojim co mi predpise tento lekar ,lebo opakujem ze som neni doma ale v Irsku...takze neviem kto to je ,co to je..zly pocit!a pokial mi s tymto bude vediet pomoct skor kozna a nie gynekolog ,..tak sa rovno zabijem ..lebo neviem ako to bude vyzerat ,bude ma dohadzovat nejakej dalsej irke ..to bude za 1.,behania= ,ktore u mna neni absolutne mozne ..preto si berem(uz hned zajtra) taxik k doktorovi..a za 2.,casu= ,ktory neni !!!...tak sa strasne bojim ze ostanem trpet a bez liekov...mam ten canesten ...ale citim ze mi nepomaha..kazdopadne mi to stabilizuje aspom tu nejaku antibakterialnu zonu dole..no nezlepsuje mi to! bojim sa ze sa mi to zacne rozsirovat ,a mozno aj do vnutra ,..som s toho psychicky uplne na dne!!!! som mesiac a pol v Irsku a stretne ma tu toto!!!este sa chcem spytat..ak som nic take nikdy nemala ,mam to od chalana???aj ked jemu nic nieje??ako sa to este prenasa?ak sa s toho vyliecim ,som prenasac?...inak VELMI VELMI DAKUJEM ZE NIEKTO ODPOVEDAL NA MOJ PRISPEVOK!!! naozaj som to necakala

alz-bee

angeli: tvoj doktor nech ta posle ku koznej a ta bude vediet, ci su to kondylomy...ked vyzeraju ako male "karfioliky", respektive gulicky na stopkach, tak to zrejme su kondylomy...mne ked ich zistili, tak mi brali krv. Ale nie kvoli tomu, ci mam HPV virus (lebo kedze som mala tie kondylomy, tak to bolo uz 100%ne ze mam v sebe ten virus), ale zato, aby zistili, ci nemam k tomu pridruzenunejaku pohlavnu chorobu. Ale bez ku koznej s tym. Dzim palce:)

angeli

prosim vas su nejake testy ktorymi sa da zisti pritomnost HPV...dole sa mi vytvorili malinke vyrastky ale doktor sam nevedel ci su to kondylomy alebo nie a nic take ako test mi nenavrhol ...existuje nieco take ???

sweet_lolitta

ak mas hnisajuce vyrazky tak je to herpses. mala som to a radim ti, ak nechces kruto plakat pri cikani, tak chod si po lieky! mne dala kozna antivirotika a mast(hepresin), ale mala som aj horucku nakoniec a bolo mi celkovo zle. Skus si nahmatat uzliny lymfaticke pri slabinach, ak su navrete, tak je to urcite herpses

danuslienka

:((( podla mna mas vaznu mikozu..ja som mala ten isty problem, najprv len trochu svrbenie a palenie, ale som to zanedbala, a o tri dni som celu noc preplakala a rano som sla k doktorovi a ten ze mam mikozu..ale dal mi na to lieky lebo to ti bez nich nepomoze..ale neviem ako sa volali...a aj canesten mi dal ale tie lieky su prioritou..radim ti radsej chod k tomu doktorovi a kasli na peniaze lebo toto neni sranda

:(((

AHOJTE!!!dufam ze nez zacnem pisat a zverim sa s mojim problemom..ze na to bude aj nejaka reakcia od niekoho kompetentneho ..pisem 1.raz,inak to asi ani nema zmysel potom...no som zufalaaaa a potrebujem pomoc!..Som prave v Dubline asi mesiac a pol ..a mam problem tam dole s celym okolim...asi 4 dni ma to strasne boli ,je to opuchnute stipe to a nemozem ani chodit ,mam tam male cervene vyrazky..zatial je to len vonkajsie ,ked mocim ,tak sa mucim ,ide mi s toho taky tekuty hnisavy vytok trosku ,no proste strasne!!!..spala som tu s jednym chlapcom,a viackrat ,dali sme sa dokopy...takze neviem ci to je od neho...a neviem ani co to vlastne je? ci su to tie bradavice alebo herpes ci mykoza...v zivote som nic take nemala ...obcas nejake vytoky ,ale toto je ukrutna bolest :( niesom doma a tak nemozem ist ku gynekologicke ani sa s nikym poradit..davam si na to zatial canesten krem...ale to su antymykotika..domov ist nemozem ,lebo cakat na letenku a odlet by som asi radsej umrela(dlho)..tak sa musim objednat tu za strasne prachy! ..no je to az za dva dni cca..mne dochadza aj ten canesten a neuveritlna bolest to je...PROSIM

tarantulka

SPOLUPRACUJEM S VYNIKAJUCOU ZAHRANICNOU FIRMOU POSOBIACOU NA CELOM SVETE A PONUKAME JEDINECNE A VYSOKO KVALITNE PRODUKTY ALOE VERA PRE VASE ZDRAVIE
V PRIPADE ZAUJMU POSLEM PRODUKTY A POPISOM V PONUKE JE MNOHO DRUHOV S KTORYCH SI URCITE VYBERIETE AJ VY
SAMOZREJME MOZNOST SPOLUPRACE PROVIZIOU 43% Z PREDAJA