ako ho pozvat na rande

Príspevok v téme: ako ho pozvat na rande
rande

ahojte. Mam jedneho kamarata, mam ho velmi rada. Kedysi som bola donho platonicky zalubena-mal priatelku. nikdy som mu nic nepovedala, a mozno to tusil, mozno nie.. Rozisli sa niekedy v marci a ja som vtedy randila s inym chlapcom. S tymto kamaratom som sa dlho nevidela. v septembri 2005 naposledy a potom znova v aprili. No v tom aprili som uz mala svoju lasku a bola viac ako stastna.. No moj vztah sa nanestastie rozpadol.. S tymto kamaratom sa v poslednom case vidame, je super a myslim, ze moje city k nemu sa vracaju.. Velmi rada by som s nim sla na rande, ale trosku sa bojim.. Nechcem, aby sa nam to kamaratstvo pokazilo...Chcela by som ho zavolat napriklad do kina, ale on by to bral ako kamaratske pozvanie.. myslite ze sa ho mam opytat nieco v zmysle: pojdes so mnou na rande? No a dalsia vec je taka, ze on sa chysta na staz asi na rok niekde bud do rakuska alebo este dalej a tak neviem, ci by si nieco chcel zacinat.. tak co myslite? neviem ci mam dat este nejake info, mozno snad o veku - ja mam 21, on 24. A vztah s "byvalou" ukoncil on, nie ona.diky

gomez

Ty, janosik, presne toto ma napadlo:
dobre sa niekde dorazte, pritúl sa k nemu a ked sa takýto naje... odtiahne, tak je to jasné. Keď nie, na druhý deň sa stretnete ako frajery.

kamaratka

rande, u mna napriklad zabralo take jemne nahodne dotykanie sa partnera pri rozhovore... samozrejme nie na intimnych partiach ale trebars za ruku, stehienko a tak... proste aby tam doslo k fyzickemu kontaktu bez toho aby si partner vsimol ze je to naschval. Alebo ked sa budete prechadzat, tak ho tak priatelsky objim okolo pasa... hmm a to ako to chudak pochopi, to uz musis vediet sama...

rande

boli sme psolu v dvadle-on ma zavolal, ale nebolo to ako rande.. to vysvetlim neskor ;) no a ja ho idem na revanz pozvat do divadla. a chcela by som sa o nieco pokusit, aleneviem ako.. dat mu rovno pusu alebo ho chytit za ruku mi pride ako uplny sok. :) chcem nieco , co by bol len sok a nie uplny sok :-) tak mi prosim poradte... neviem ci mu mam nieco povedat, alebo co.. ako by ste to spravili vy?

rande

Hm, ale dalsia vec je, ze on sa chysta ist teraz prec asi na rok a neviem, ci by si chcel nieco zacinat.. mozno uz len z principu by to nechcel... aj preto sa toho obavam..ak by siel do toho rakuska, tak by sa to v poho dalo prezit, ale ak dalej.. no neviem neviem

kamaratka

..nikdy nevymyslis taku smsku, aby si z nej dotycny vycital to, co chces ty. Aj tak si bude mysliet to co chce. A to , ze ho chces alebo o svojich citoch mu mozes povedat priamo na rande alebo mu to tak nejako najavo..

rande

no ved toto. my si obcas napiseme aj sa stretneme, ale chcela by som, aby to dalsie stretko bolo rande a nie len stretnutie s kamaratom.. a neviem, ci by bolo spravne mu napisat, ze podme do kina. (alebo na kavu a pod) PS: je to rande :-)