ako ho pozvat na rande

Príspevok v téme: ako ho pozvat na rande
rande

ahojte. Mam jedneho kamarata, mam ho velmi rada. Kedysi som bola donho platonicky zalubena-mal priatelku. nikdy som mu nic nepovedala, a mozno to tusil, mozno nie.. Rozisli sa niekedy v marci a ja som vtedy randila s inym chlapcom. S tymto kamaratom som sa dlho nevidela. v septembri 2005 naposledy a potom znova v aprili. No v tom aprili som uz mala svoju lasku a bola viac ako stastna.. No moj vztah sa nanestastie rozpadol.. S tymto kamaratom sa v poslednom case vidame, je super a myslim, ze moje city k nemu sa vracaju.. Velmi rada by som s nim sla na rande, ale trosku sa bojim.. Nechcem, aby sa nam to kamaratstvo pokazilo...Chcela by som ho zavolat napriklad do kina, ale on by to bral ako kamaratske pozvanie.. myslite ze sa ho mam opytat nieco v zmysle: pojdes so mnou na rande? No a dalsia vec je taka, ze on sa chysta na staz asi na rok niekde bud do rakuska alebo este dalej a tak neviem, ci by si nieco chcel zacinat.. tak co myslite? neviem ci mam dat este nejake info, mozno snad o veku - ja mam 21, on 24. A vztah s "byvalou" ukoncil on, nie ona.diky

kamaratka

... no a este nieco.. aj ja som ho najprv chcela dakde pozvat, ale pripadalo mi to take nasilu, tak moja prva sms bola len velmi nezavazna, jednoducha na styl Ahoj ako sa mas, a podobne... nic vtierave, no a potom sa to postupne rozbehlo a prislo na rad aj to pozvanie..

kamaratka

Rande, viem co prezivas, uplne sa viem vcitit do tvojej koze. Vies ako dlho trvalo mne kym som sa odhodlala tomu svojmu napisat smsku??? A to som s nim predtym ani nechodila. Ja som nad tym rozmyslala tak dlho, nakoniec som sa nastvala a poslala prve, co ma napadlo no a teraz... mame v nedelu rande chichi, uz sa tesim. Fakt netreba sa stresovat. Ved ho aspon trochu poznas, lepsie nez my ostatni, vies asi co by bolo najvhodnejsie napisat. Aj tak si on z tej smsky precita to, co bude chciet, cize si z toho nerob hlavu ako by to malo vyzniet. A okrem toho, Peterm mal pravdu v tom, ze ked pozve zena muza do kina, on z toho urcite bude nieco citit. Vela stastia.

peterm

Ahoj.
Skus mu poslat sms-ku ked sa hanbis, ale niet nad osobne pozvanie. Nemusis hned povedat, ze na radne. To s tym kinom nie je zly napad..
P.S.: Pises, ze: "Chcela by som ho zavolat napriklad do kina, ale on by to bral ako kamaratske pozvanie."
Neboj, ked uz zena pozve muza do kina, muz to nezoberie len tak na lahku vahu, uz daco tusi, ze nedobre ;).."
Drzim palce.