Tehotna?

severanka

k tomu aby žena otehotnela, stačí jedna jediná schopná spermia...
žiadny silný prúd, či ako si to ty napísala... jasné, že to nie je také jednoduché, ale stačí zopár spermií v kvapkách lásky a k tomu prebiehajúca ovulácia a tehotenstvo je na svete...
:)

neva

áno platí sa, potrat stojí približne 260-280 € (8-9 tis.Sk). Vzhľadom na to, že nie si plnoletá, myslím si, že bude musieť byť k tomu prizvaná - k žiadosti aj tvoja matka.

severanka

gabca: 14 rokov? :D:D:D to usudzuješ z čoho? mám 20 :D a dá sa otehotnieť aj s kvapôčiek lásky, chceš konkrétne telefónne čísla na ženy, ktoré tak otehotneli? dokonca aj ja som sa tak podarila...
:D
že 14 rokov... :D si ma dostala :D

gabca

severanka, nic v zlom,ale sa mylis. Predpokladam ze mas tak okolo 14 rokov.... Resp. sa da otehotniet, ale sance su 1:10000. Ano, "kvapocky lasky" MOZU OBSAHOVAT SPERMIE, v zanedbatelnom mnozstve, no aby zena otehotnela, potrebuje k tomu silny ejakulat a silny prud spermii, takze tak.. Nie je to take jednoduche....

mami2

To je otázka?!
Mňa sa nepýtaj, ja neviem!
Zaujímavé je, že niekoľko rokov pred tým si nemusel pozor dávať a otehotniet som akosi stále nemohla!!!!
Že by zázrak?:-)

mami2

Ja som síce otehotnela hneď po menštruácii už 2x a to si manžel dával pozor, ale netreba sa hneď všetkého ľakať! Mne to minulý mesiac meškalo 2 dni a tiež som naháňala tehotenské testy. Problém bol nakoniec len v tom, že február mal len 28 dní! takže sa mi to dostavilo o dva dni neskôr. Teraz zas čakám či dostanem a ak nie tak to potom bude už totálna zábava, lebo doma mám už dve deti narodené za posledné dva roky:-))))