Tehotna?

mandarinka

och debra, prepac... zabudla som dopisat, ze som to pochopila jedine vdaka tvojmu prispevku (ktory som si precitala sice az teraz, ale nevadi... :))) ... a dakujem ti za dolezity poznatok do zivota, ktory hned idem skusat v praxi... :)

latika

Dobre mandarinka, napisala som to tak, aby to bolo konecne spravne pochopene. Jedna sa o "zvlhcovac" intimnych organov, ako v pripade zeny, tak aj v pripade muza. Nechapem co ta tak na tom pobavilo. A s tou mocovou rurou je to samozrejmost, ved nizsie o tom pise uz plno ludi....

mandarinka

latika ... si ma pobavila.. tvoja veta "Tak isto ako zenske mazivo (ked je zena vlhka) neobsahuje spermie, ani muzske ich neobsahuje..." to je tak duchaplna myslienka, ze na to fakt nemam slov... Ja si myslim, ze problem "zahadneho tehotenstva" je napr. v tom, ze kopec mladych nevie, ze ked chalan ejakuluje, to je jedno kam.... a potom si zopakuju kolecko, hoci aj nie hned, bez toho aby sa isiel vycikat, tak sa mohol urobit do nej, ma to skoro to iste... V mocovej rure totiz takisto ostavaju spermie

latika

No vacsinou je to tak ze mlade baby ani same nevedia ako otehotneli a tak to zvalia na kvapocky lasky.Tak isto ako zenske mazivo (ked je zena vlhka) neobsahuje spermie, ani muzske ich neobsahuje. Spermie sa tvoria v semennikoch a su vylucene ejakulatom, kvapocky lasky nevychadzaju zo semenikov ale z inej zlazy.

vanillka

len tak na margo pribeh kamaratky, otehotnela z kvapiek lasky, vraj to bola sekundicka a potom nasadili prezervativ. mala 19, podstupila interupciu, dnes ma o 10 rokov viacej a pri spomienke stale smrka a rozmysla, ako velke by bolo jej dietatko... no, nahoda je blbec a za chyby sa plati.
jednoznacne prerusovany styk nie je uz roky povazovany za formu ochrany pred otehotnenim a kazda chytra holka to vie a blba otehotnie, ked to necaka a potom sa cuduje na cely svet, ako je to mozne...

debra

Len aby si pochopila, ten gynekolog chcel povedat, ze samotne kvapocky lasky neobsahuju ziadne spermie. Mozu ich obsahovat len vtedy, ak ejakulat so spermiami s predosleho vyronu semena ostal v mocovej rure. Zapoj logiku a pochopis..

severanka

elle: nepestovala som si celý príspevok na chytaní za slovíčka, ale ak mi niekto napíše, že mám približne asi 14 rokov, len preto, lebo je viac ako jasné, že preruš. styk nie je absolútne spoľahlivá metóda, tak ako mám reagovať? na hlúpy komentár len hlúpov odpoveďov...
troška sa preboha baby zamyslite... ak by to bolo tak ako hovoríte, tak by nemusela existovať žiadna iná antikoncepcia...
a fakt nepoznáte vo svojom okolí nikoho kto otehohotnel "vďaka" preruš. styku?
nerobte zo seba sliepočky...

elle

Mne moj gynekolog tiez tvrdil ze to neobsahuje spermie, /len ked uz v mocovej rure su nejake zostatky s predchadzajucej suloze./ Takto sme aj my s priatelom fungovali dlhe roky a nic. Poznam pariky co tiez dlho takto sexualne ziju bez akejkolvek inej antikoncepcie.
Severanka nic v zlom, ale je strasne ubohe tu chytat ludi za slovicka, za omyli a pestovat si na tom cely svoj prispevok, ked ti uz dosli argumenty.