Zeny a palcovanie

christine2

nechceš vymenit prst za vibrator? Určite to bude lepšie pre oboch a uprimne, s nim si to užije viac ako s tenkym prstom

stuart999

svojej partnerke som kupil triple vibrator, ktory je tzv. všestranny. Ona je spokojna z uspokojenia a zo show, ktoru mi tym predvedie

macka26

nie. ja mam o dost viac :D ale palcovanie a to teda nie som nejaka puritanka a konzerva co sa sexu tyka, ale to som teda ostala cumiet. zachvilu si tam nohy budu pchat.

alussska

veľmi by ma zaujímalo v akej vekovej hranici sa pohybuje väčšina tých, ktorí prispeli do tejto témy....hm, odhadujem max. 18rokov, či?

Nikiškin

Podľa mňa ju to bolí preto chce, aby si prestal.Ja ám tiež taký problém, že chcem aby môj partner prestal pretože ma to bolí ale mám problém povedať mu to ako na to má ísť. Hanbím sa aj keď viem, že keď mu to poviem bude to fajn. Len neviem ako. Bojím sa,že mu to padne nejako zle.

wenzdy

tak asi ju to boli aj mne sa to stava ak ma priatel prstuje a je trosku tvrdsi a rychlejsi tak ma to zacne troska boliet a poviem mu aby spomalil tempo .....treba sa s nou trosku jemnejsie pohrat polizat a bude to O.K aspon u mna