interrupcia

dvaja

Janka mam jeho syna, cakala som ho o 4 mesiace po zakroku, samozrejme uz som vedela, ze do 4 mesiaca musim zatajovat, bolo to tazke, zatajovat, ze ti nie je zle ked ti je, vsak? Naservirovala som mu to v 20 tyzdni, uz nemohol nic ani jeho maminka. Zato ma dokazal pekne tyrat, to mal byt moj trest, odvliekol ma z domova 19 rocnu este hlupucku, a vsetci si vyse roka mysleli, ze je po mne, a nik mi nepomohol, vsetci stali pri nom....a ze preco? pretoze sa ho bali.
Naozaj by som si nijako nepomohla.

jana33

dvaja--mas pravo hovorit takto surovo ak ti to sposobil..ale nedalo sa to inak riasiet ako interupciou???preco si mu povedala ze si tehotna???ved existuje aj policia ak sa ti vyhrazal...a co sa mu stalo ak sa ta smiem spytat???a teraz uz maz nejake deticky???

dvaja

medicka, myslim, ze ano, ale priznam sa najprv som sa zrutila ked sa to stalo, ked ho zastrelili, ale po pol roku som zacala vnimat okolie a pribuzni ma postavili na nohy, samozrejme byvam uz inde,mam ine meno, iny zivot, bola to kruta skusenost......spomeniem si ale samozrejme aknieco ide v spravach...a mam nachvilu po nalade.ale za vodou uplne nie som,

medicka

dvaja a myslis, ze si to, co si vtedy prezila uz prekonala-interupciu vratane tych "ludi" co ta vtedy obklopovali...?

dvaja

jana33--myslela a velmi vazne, a nie je moj manzel, je uz 8 rok mrtvy!!! A som rada aj ked to znie surovo, ale inak by som slobodna uz v zivote nebola....

jana33

pre dvaja:mam taku otazocku ten revolver si dufam myslela len obrazne a dufam ze ten muz neje teraz tvoj manzel, alebo sa mylim???

dvaja

myslim, ze to nikdy nepreboli dostatocne ak mate v sebe cit. a ci som mala ja na vyber? ano ist dobrovolne alebo ist nasilu (trebars aj s revolverom na chrbate) .//

otaznik?

naozaj to nikdy nepreboli? dnes v crepinach bol pribeh dvoch ludi, ona ma 18, on 15 a maju rocne dvojicky. a su stastni...preco clovek proste niekedy nema navyber?

dvaja

ja otaznicek, a plne si do dnes uvedomujem , ze som vrazdila neviniatka, boli dve, ja sama a pod natlakom partnera a jeho maminky...gynekologicky....samozrejme vsetko naprogramovala....potom bol rozchod, plac a tarpenie aj ked uz mam rodinu manzela, nie je den ked nato nepomyslim, ze dietky mam niekde dufam, ze v nebicku este dve. Fnuk.

jana33

ja som to nezažila , len som to videla, a viem že hoc by som sa nachádzala neviem v akej situácii , tak by som nešla na interrupciu, a nechápem tie zeny čo to podstúpia....poznám tiež jednu pani ktorá sa rozhodovala či pôjde na interrupciu lebo ju lekárka nastrašila že dieťa môže mať dawnov syndróm , a nakoniec ma zdravého synčeka...