interrupcia

dvaja

medicka-ano zacalo to pred 11 rokmi,syna mam 9rocneho a on je mrtvy 8 rokov, apropo a jeho mama je mrtva 7 aj 3 mes. (zomrela vraj zo zialu)

jana33

dakujem za vsetky odpovede, ze si sa zdoverila, nemala si to lahke ,ale este raz ti prajem vsetko naj...dobru nocku

PS:a k jeho mamicke sa radsej nevyjadrujem, ta asi nemala vsetkych 5 pohromade...

dvaja

Janka--- odstupom casu si myslim,ze to skor jeho mama nanho tlacila, neviem to ale na 100perc. Ale ked mi brusko narastlo tak rastol aj on pychou aj ked sa narodil syncek....Na toto je tazke odpovedat...hmm

medicka

joo teba som sa pytala...pisala si ze ta odvliekol ako 19 rocnu...hmm 11 rokov je dlha doba, ale na taketo nieco sa zrejme nezabudne do konca zivota..

jana33

este ma napadla tka otazocka, viem ze tvoj ex-priatel nebol anjelik, mal toho asi ,,vela na rovasi,, ale aj tak mi neda, preco nechcel tie deticky???ved boli tak isto aj jeho..nebol by ich schopny vychovat??alebo mal fakt take kamenne srdce ze mu ani trochu nevadilo ze zavrazdil aj kus seba:((je to smutne, ja si ani neviem predstavit , ze by nieco odo mna take partner nieco vyzadoval,lebo my sa uz nevieme dockat kedy budeme mat babatko...asi by som ho zastrelila skor ja aj jeho dobru mamicku:))

medicka

ak by si sa ty sama nerozhodla a keby nebolo v tebe dostatok bojovnosti a sily, mohla by sa tvoja rodina aj pretrhnut...urcite ti boli velkou oporou, ale rozhodnutia patria len a len tebe...drzim palce a prajem krasne roky plne pohody a pozitivity :) btw. ak sa este mozem spytat kolko mas rokov..? samo ked nechces, nemusis uviest..

dvaja

dakujem vam obom, ale neviem ci som bola ja ta silna, skor priznam,ze mi vlmi pomohla rodina (myslienky na samovradu som totizto mala ,/ .Zivot je pre niekoho naozaj kruty, a niekto ani nevie ze ho zil.