jazykovka

Príspevok v téme: jazykovka
sonnia:)

Som ôsmačka na základnej škole a rozmýšlam o nejakej škole, na ktorú by som z deviatky chcela ísť. Bavia ma jazyky a hľadám nejakú školu s výčbou cudzích jazykov. V budúcnosti by som chcela pracovať s jazykami a preto chcem ísť na školu s takýmto zameraním. Neviem či vôbec nejaká takáto škola existuje. Malo by to byť nejaké gymnázium alebo jazyková škola (so zameraním na cudie jazyky). Ale nie bilingválne gymnázium! Viem, že sa dá ísť aj z gyma na jazyky (vysokú školu), ale chcela by som ísť rovno zo základnej. Prosím vás, neviete či vôbec takáto škola na Slovensku existuje? Môžete mi nejako poradiť? Ďakujem vám za odpoveď

patyyynks

sonnia,akoze ta nechapem vobec.tak asize ked chces studovat jazyky chod na biligualny gympel,kde inde by si mala ist asi tak???si troska hlupucka

jess

skus institut IB na gymnaziu jura hronca v bratislave. nie je to uplne ako bilingualne gymnazium, vyuka sa tam dost lisi a navyse dostanes mnoho prilezitosti,aby si si vyskusala jazyk v praxi. akurat prijimacky su poriadne tazke, tak prajem vela stastia

thesiamee

sonnia:). moc sa to do tejto komunity nehodi,ale co by sme ti neporadili.. v knihkupectve sa da zohnat knizka "kam na strednu skolu" kde su vsetky skoly aj s podmienkami prijatia a informaciami o skole...stoji okoo 120 korun.