Prírodná kozmetika

Shayleen

Ja používam výrobky od yves rocher a som veľmi spokojná. Mám suchú až veľmi suchú pleť a YR má 2 telové krémy ktoré sú super a používaním týchto výrobkov nemám suchú pleť. Takže odporúčam YR

redka

Katy nemala som taky problem ako ty ale isty cas som pouzivala na plet cisty kokosovy olej, tiez mast rakytela co je vlestne bravcova mast s rakytnikovym olejom.. Celkom fajn to bolo... Potom som mala aj ciste oleje...mandlovy arganovy... Ale tie boli pre mna suche musela som doplnit este klasicku modru niveu.... Teraz pouzivamDerma E, Firming DMAE Moisturizer, with Alpha Lipoic and C-Ester z iherbu ale tiez doplnam niveou... Uz to nie je prave bio ale momentalne mi toto vyhovuje....

redka

Skusam sampon keratin + obilie od ceskej firmy bione cosmetics.... Zatial spokojnost... Pokne vonia, dobre peni, vlasy sa dobre rozcesavaju, su pekne leskle a nesvrbi ma z neho hlava....

katy350

ja momentalne skusam arganovy olej, bambucke maslo, kozmetiku Saloos...
ale neviem sa nadchnut.. jednak mam velmi suchu az supinatu plet a okrem toho vzdy po naneseni kozmetiky mi plet zcervenie... cim to mooze byt? chcem pouzivat prirodnu kozmetiku, ale ako mozem byt na to alergicka? nechcem sa vratit ku chemii.. a okrem toho to nie je ani na vrasky bohvieco.. ma niekto lepsiu skusenost? a na ocne vrasky co????

alpa

V kazdom kreme su chemicke konzervanty, emulgatory, inak by vydrzal len par dni po otvoreni. Najlepsie kremy su v tube, tam sa nemusi pouzit tolko konzervantov, kedze sa tam dostane malo kyslika ktory vyvolava hnilobny proces.

ln

ryor nie je cisto prirodna kozmetika!ale urcite je lepsia nez cisto chemicke znacky napr.avon...zaujal ma rad AKNESTOP,tak som si zacala o ryore hladat viac na ceskych forach a podla vsetkeho obsahuje aj slusnu davku chemie...ale aj tie prirodne vytazky,urcite je prirodnejsia nez oriflame,ktory sa na prirodnu hra

delphia

severanka aktivne zlozky ryoru su vytazky z byliniek, ovocia a zeleniny, ale nie som si ista, ci nema synteticke konzervanty

delphia

dobre som sa pobavila..
vraj sity...
prirodna kozmetika je si velmi blizka zlozenim. neviem na zaklade coho hodnotis tebou spominane ako sity?