Prírodná kozmetika

lucia4567

Ak by mal niekto zaujem o serum na akne z prirodnej rucne robenej kozmetiky ,ponukam polku balenia, odoberiem, lebo objednala som si do zasoby a nestihnem minut,kedze spotreba je do 4 mesiacov. Kupene je to zac.novembra,dolozim aj doklad.zanechajte tu mail.

zuzi74

Na tvar sa nemusia pouzivat vylucne oleje. Zalezi to od suchosti pokozky. Ak je velmi sucha mozes si dat olej a potom naniest krem.

ninjak

Ja som postupne tiez presedlala na prirodnu kozmetiku, kvoli ekzemom a mozem povedat, zemi vyhovuje znacka Nobilis Tilia a tiez nimbova kozmetika je velmi fajn...Treba si davat pozor aj na zlozenie, pretoze aj u prir. kozmetiky su povolene urcite umele latky.
Pri ekzeme mi najvivac pomohol bodliakovy olej (zvnutra) a konopna mast natierat.
Na tvar pouzivat vylucne uz len platove oleje, ziadne kremy, vyskusala som viacere (arganovy, kokosvy, mandlovy, sipkovy), sa da vybrat podla typu pleti:
-odkaz odstránený-

knaja

Moja oblubena je napr. bulharska od bio freshu -levandula, oliva, jogurt ale naj ruzova sada. Jednej znamej na ekzem na rukach velmi pomaha, pracuje ako kucharka. Ruza ma aj protizapalove ucinky. Su tam aj luxusnejsie sady, ale cenovo celkom dobre. Pozri BG-natural