Prírodná kozmetika

zuzi74

rhea, precitaj si oba clanky len pre zaujimavost (hlavne tu cast o upchavani porov). Ja osobne pouzivam len zivu namiesanu kozmetiku. To znamena ziadne lekarne, ziadne obchody. Kvalitna prirodna kozmetika ti nebude upchavat pory.

www.bioterra.sk

www.organicday.sk

zuzi74

Kolagen je len marketingovy tah. Na pokozku nepatri. Do strednej vrstvy koze neprenikne, takze si ho zbytocne budete patlat na plet a platit zan peniaze.
rhea, co pre teba znamena kvalitna prirodna kozmetika? Ak od takej kozmetiky odstupis ako pises a zacnes pouzivat chemiu a opat prejdes na prirod. kozm. sa necuduj, ze mas take reakcie ake mas. Pri prirod. kozm. nastava ocistny proces tvojej pleti. Bud si zvykne plet na prirodu alebo chemiu. Oboje naraz nejde dokopy.

rhea

ja uz som vyskusala viacere znacky prirodnej kozmetiky, ale mne sa zakazdym plet strasne zhorsi... vsade sa aj pisu upozornenia, ze sa nachvilu zhorsi, len co to znamena chvilka, ake dlhe obdobie, to neviem, lebo je to vzdy fakt hrozne a tak sa fungovat neda.. zhrozne mokvajuce podkozne vredy az... tak vzdy sa vraciam k prirodnej k roznym znackam a vzdy od nej odstupim... a pritom vyberam podla tipu pleti a snazim sa vyberat kvalitu...

laura321

ja sa ani nedivim, ze zakladatelka temy nazvala kozmetiku lavera shitom, sama som mala akysi nechtikovy krem na tvar, no v zivote som nemala horsiu plet ako po tyzdni pouzivania tohto kremu....

zuzi74

Ak chcete cisto prirodnu kozmetiku tak potom doporucujem Elysson alebo Karel Hadek. Skutocne kvalitna bio kozmetika sa do beznych obchodov kvoli jej nizkej zarucnej dobe nedostane.
Z Elysson pouzivam serum aj krem a plet rozhodne sucha nie je. Samostatny arganovy olej mi tiez nestacil, mam velmi suchu plet.

MarilynMonro

BIO pha môžem vrelo odporúčať. Šampón veľmi nepení, ale umyje výborne a sprchový gél je tiež super.

katy350

YR je uplne prirodna?
co vlastne nesmie byt v tom zlozeni? ja ked aj citam zlozenie, tak polovici nerozumiem.. viem ze parabeny a silikony nie, ale nejake benzaty ci cojaviemco...?
a inak ten arganovy olej kazdy ospevoval, je to vlastne stopercentny olej tak ako je mozne ze mam z neho suchu plet? to fakt si musim gebrit chemiu na seba aby bola moja plet spokojna? :(