chut a stale, snazim sa sex

Príspevok v téme: chut a stale, snazim sa sex
:=)))sssendyyy;=(((

ahojte.
mam priatela pomerne uz rok aj pol.pred tym nas sexualny zivot bol velmi vasnivy.vzdy som sa tesila ked vecer ho budem vzrusovat a ak bude zomna tvrdi:)).milovali sme sa v spalmi pri otvorenom balkone kde sused vedla fajcil a ja som vzdychala na hlas ak sa dalo:)).hanbila som sa aj suseda:)).milovali sme sa na pracke ked vybrovala alebo na linke no vsade .mali sme kazdy den sex.po case to bolo menej ale ako si my to neprekazalo.no teras to vyzaduje tak ras po 9 dnoch.skusala som na neho pekne sexi pradli z retiaskami lycenie kucerave vlasy a pekny jemny striptys kde som si olyzovala prsia a hladkala tam dole a pomaly sa vytliekala.no pozeral sa zavolal ma aby som k nemu prisla poboskal ma a povedal ze som najlepsia a lahol si a povedal ze musi spinkat lebo vstava do roboty.a co ja na to?mala som nervy strasne ale neprejavila som ich na vonok .na druhy den som si k nemu lahla a vzdychala mu do ucha a lyzala mu krk postupne aj bradavky a fajcila som mu no roztiahol ma a lyzal mi muslicku a co potom?hadajte?povedal zasa ze musi spat zajtra robota!ja v tom najlepsiom sa snazim a on chce chrapat?no viem ze inu nema to viem lebo z prace je vzdy doma a ked ide von tak len z kolegami z roboty a to je v pohode a ked s kamaratom tak chodia ale s toho mi vyvolava ze mu chybam a ze ma miluje.no ale mne vadi to ze ten sex je ras za cas:(((.nie som ninfa ale normal dievca som este mlada tak mozno preto som sexuchtiva.no asi ho nepritahujem?aj ked hovori ze som pekna stihla a mam krasny zadok a krasne chutim.ale to by asi potom chcel ten sex nie?aj ked vela jeho kamosou hovori ze som velmi sexi a on povie ze ja viem ona je len moja tak ruky prec!no ale sex je chudobny z mojej strany no myslite si ze ma inu?alebo je chori alebo ma nechce?z tymto mam hriesne myslienky ked my sex neda viem rozmyslat nad inymi chalanmi s ktorymi by som to chcela a rozmyslam nad tym ake to je snimi no bojim sa ze koli mojmu priatelovi to skonci tak ze budem mat milenca .:=((((.poradte mi co robyt prosiiim

=)

Už jej dajte pokoj s tou gramatikou. Nie každému ide gramatika. A mimochodom, gramatika nie je celý svet! Sú aj dôležitejšie veci. :)

radic

no to je velmi lachke uz ho nepritahujes mozno ti to nechce povedAT LEBO TA MA RAD ALE URCITE HO UZ NEPRITAHUJES ASI SA MU HNUSIS SORI ZE SOM TAKY UPRIMNY

karal

Tvoj chlap môže byť len unavený, alebo má nejaké starosti v práci, ženy nevedia pochopiť, že aj muži niekedy jednoducho nechcú len tak. ženy sa tiež vyhovoria na bolesť hlavy a chlap na tom môže byť podobne. Daj mu čas a neblázni.

:)???

Žasnem,veď vy totálne neviete po slovensky!!Ak nie ste slov. národnosti alebo už dlhší čas tu nežijete-odpúšťa sa, ale inak sa hanbite!!!A Sendy, ty si úplny "vrchol" s tou gramatikou. Ja si tiež rada užívam, ale myslím, že je potrebné mať aspoň triviálne znalosti.

kkk....

ste jeb... co tu vseci riesite?
ze pravopis heheh co to je?
chalani repsekt pre sendy.
nepodbed.
pisal velky kkk rep hop -respekt kamo hhhhh