chut a stale, snazim sa sex

Príspevok v téme: chut a stale, snazim sa sex
:=)))sssendyyy;=(((

ahojte.
mam priatela pomerne uz rok aj pol.pred tym nas sexualny zivot bol velmi vasnivy.vzdy som sa tesila ked vecer ho budem vzrusovat a ak bude zomna tvrdi:)).milovali sme sa v spalmi pri otvorenom balkone kde sused vedla fajcil a ja som vzdychala na hlas ak sa dalo:)).hanbila som sa aj suseda:)).milovali sme sa na pracke ked vybrovala alebo na linke no vsade .mali sme kazdy den sex.po case to bolo menej ale ako si my to neprekazalo.no teras to vyzaduje tak ras po 9 dnoch.skusala som na neho pekne sexi pradli z retiaskami lycenie kucerave vlasy a pekny jemny striptys kde som si olyzovala prsia a hladkala tam dole a pomaly sa vytliekala.no pozeral sa zavolal ma aby som k nemu prisla poboskal ma a povedal ze som najlepsia a lahol si a povedal ze musi spinkat lebo vstava do roboty.a co ja na to?mala som nervy strasne ale neprejavila som ich na vonok .na druhy den som si k nemu lahla a vzdychala mu do ucha a lyzala mu krk postupne aj bradavky a fajcila som mu no roztiahol ma a lyzal mi muslicku a co potom?hadajte?povedal zasa ze musi spat zajtra robota!ja v tom najlepsiom sa snazim a on chce chrapat?no viem ze inu nema to viem lebo z prace je vzdy doma a ked ide von tak len z kolegami z roboty a to je v pohode a ked s kamaratom tak chodia ale s toho mi vyvolava ze mu chybam a ze ma miluje.no ale mne vadi to ze ten sex je ras za cas:(((.nie som ninfa ale normal dievca som este mlada tak mozno preto som sexuchtiva.no asi ho nepritahujem?aj ked hovori ze som pekna stihla a mam krasny zadok a krasne chutim.ale to by asi potom chcel ten sex nie?aj ked vela jeho kamosou hovori ze som velmi sexi a on povie ze ja viem ona je len moja tak ruky prec!no ale sex je chudobny z mojej strany no myslite si ze ma inu?alebo je chori alebo ma nechce?z tymto mam hriesne myslienky ked my sex neda viem rozmyslat nad inymi chalanmi s ktorymi by som to chcela a rozmyslam nad tym ake to je snimi no bojim sa ze koli mojmu priatelovi to skonci tak ze budem mat milenca .:=((((.poradte mi co robyt prosiiim

karol

Tiez si myslim ze stres velmi vpliva na chut do milovania. Ja nepracujem, chodim na vysoku a predsa strasne citim tlak na seba. Nemam chut sa skoro ani milovat. Ale ked sa vratim domov po 2 tyzdnoch. Tak by som sa miloval od rana do rana.

slusny_muz

pre :(((
Tu nemusi byt unaveny fyzicky, ale ide hlavne o to ze mozno ma stresy a cim na vyssej pozicii tym viac stresu. A bolo uz vela popisaneho na temu sex a stres.

anonym_6805

seenddyy,i ked je dnes uz ina doba,ze zeny dobyvaju muzov,co v minulosti az tak neplatilo,stale si myslim,ze muzom by sme mali dat ten pocit dobyvatela,aspon niekedy. Tak podme k tvojmu story...co myslis,preco tak tuzis po svojom frajerovi? No lebo sa ho nevies nasytit! A on je zrejme tym,ze sa mu stale nukas ako na tanieri,presyteny tebou,co samozrejme neznamena,ze ta nelubi. Skus zmenit strategy a nebud tak velmi aktivna. Tvar sa,ze si unavena,odolavaj pokuseniu,navar mu chutnu veceru,alebo upec kolacik,ved vies,ze laska ide cez zaludok! :-)) Ono to pride same,neboj,viem o com hovorim. Presne takeho frajera mam,ktory je uz o 21h.unaveny,bo skoro rano vstava do prace a ja musim byt tolerantna a trpezliva,kedze ho nechcem podviest. Robievam si to sama,ak ma to velmi chyti a mam pokoj do dalsieho dna :-),lebo fakt sex milujem. A on ked to necakam uz ma provokuje a ja sa robim,ze to so mnou nic nerobi hehe. Ale potom to stoji zato! Treba si dat niekedy taku malu pauzu,to nikdy nezaskodi,pomoze to len,aby ste sa zase jeden na druheho tesili :-) Tak prajem vela trpezlivosti a hlavne zdravia,kedze sme na stranke o zdravi :-) a take myslienky,ze ho nepritahujes a ze ta nelubi rychlo znic,lebo ked je chlap unaveny alebo hladny tak tam ani Claudia Shiffer nepomoze! Co ty na to? a co vy ostatni? ako to je s vami?

ypsilon

pre :((((
A ty dievča rozmýšlaš?? Myslíš, že ked chodieva spať o polonoci, tak musí byť unavený najviac pol hodinu pred spaním???

Inak, ja viem, že základná škola je v podstate celkom slušná...

peterm

Drzim Ti palce, verim, ze to bude OK, ked sa uz trosku prebral... len to prosim ta neries tak, ze skusis ineho chlapa a pod... to nie!
Prajem vela stastia a sexu..

:(((

slusny muz.ano ja rozumiem mas pravdu ale nemyslim ze by al vela prace roby veduceho v jednej nemeckej firme .a tam len dohliada na produkciu nic namahave praveze naopak len vela hluku tam je dost hluku od strojou .ale toho asi vycerpava:)) ale dakujem ti moc si ozaj slusny:)))

:(((

no dakujem vsetkym aj ked niektory riesia nieco ine ale v pohode ale mna ozaj nezaujmaju ine veci dnes konecne prejavil zaujem ale teras zase ja chut nemam tak som ho odmietla a tak vybuchol ze mi to aj luto bolo ,ale akosi nemam chut

king

ahoj sendy ak sa tak volas.nevsimaj si co ti pisu o grama.... poviem ti ze, vela chalanou sa vzdy pozre za krasou a nie za sprtkou sprepacenim ak som niekoho urazil.no nechcel som.a mna vobec nezaujma ci ma dievca zlu grama... alebo nie.aj tak chalani hladia najprv iba na krasu nuz potom ostatne ale vzdy vyhra charakter a keby mam zenu ktora ma miluje a robi preto vsetko tak som happy a preto ti drzim palce si vynimocna zena .

:((((

takze nepotrebujem rady gramatiky ale niecoho ineho niesom sprosta prave naopak len ta gramatika mam celkom slusnu skolu a nemyslim ze to bude tym ze je unaveny pretoze normalne chodieva spavat as okolo 00.30 ako kedy a ja som sa o to pokusala o 19.30 tak neako tak tym to nebude