Svadba na úrade

Príspevok v téme: Svadba na úrade
svadobka

ako taka svadba prebieha? napiste sem svoje zazitky ja som na ziadnej svadbe nikdy nebola tak ma to zaujima :-) ci aj tam sa davaju nejake sluby a cita sa z knizocky ako pri niektorych svadbach v kostole... pripadne co vas vysla taka svadba na urade, kolko vas bolo...kam ste isli po svadbe ci ste mali rezervovanu nejaku salu s papanim a zabavou :-)ako sa pacilo okoliu ta svadba... no proste vseliake postrehy :-) a ci ste mali svadbu s bruskom a ako ste to zvladali v tehotenstve...

sunnie

tiez som sa bala aby to nebolo nahodou take komunisticke, ale basnicky nas obisli a malo to vysoku uroven. no patricne sme si za to zacvakali.
co som viedla ine svadby naozaj na urade tak to bola katastrofa - osumele priestory, komunizmus, take neosobne.

sunnie

ja som mala krasnu svadbu, uradnu ale nie na urade ale v historickom palaci v centre meste, vyzeralo to tam ako na zamku. prebiehalo to klasicky-prichod nevesty pocas hudby, aj strucny prednes, vymena prstienkov, trvalo to tak do pol hodiny. fotenie sme mali pred svadbou a hostinu po v restauracii (vyslo to na veceru co bolo uplne superne) a nasledne zabava do rana. svadba bola mala, na hostinu bola pozvana len najblizisa rodina, kamarati na obrad a polnoc a vsetkym sa pacilo.

lsdasôd

Ja co som mala moznost vidiet svatby na urade, tak to bolo dost zvlastne ... statny znak premietany na stenu, teta recitujuca basnicku ako za cias socializmu, miestny poslanec viedol obrad .. cele to trvalo asi tak 5 minut, potom divna hudba a bolo to skor absurdne nez dôstojne ... mozno je to len moj dojem ...