Svadba na úrade

Príspevok v téme: Svadba na úrade
svadobka

ako taka svadba prebieha? napiste sem svoje zazitky ja som na ziadnej svadbe nikdy nebola tak ma to zaujima :-) ci aj tam sa davaju nejake sluby a cita sa z knizocky ako pri niektorych svadbach v kostole... pripadne co vas vysla taka svadba na urade, kolko vas bolo...kam ste isli po svadbe ci ste mali rezervovanu nejaku salu s papanim a zabavou :-)ako sa pacilo okoliu ta svadba... no proste vseliake postrehy :-) a ci ste mali svadbu s bruskom a ako ste to zvladali v tehotenstve...

svadobka

jej nehadajte sa :-) ja mam znamu co chodi so svojim uz 11 rokov on ju poziadal o ruku ona nechcela a teraz sa beru lebo "musia" koli tomu ze otehotnela... su rozne situacie a...isto ju lubil ked s nou bol 7 rokov a potom sa aj vzali :-) takze nepodrbavajte sa tu :D

kazdy ma predsa iny vztah ine problemy...nie vzdy je to ako z pohadky...ja som vzdy preferovala take vztahy co spolu najprv zili a potom sa zobrali ci uz museli alebo to bolo z lasky... ale nemam nic ani proti sobasom ked su spolu len rok a uz sa beru... mne skor vadia tie mlade nerozvazne ktore sa casto po roku konicia rozvodom...

ale tato tema je o inom :-) moze to byt krasne vziat sa na zamocku a podobne...

u nas nedaleko je kastiel ja uvazujem do buducna aj o tom keby sa mi ten "urad" nepacil ale zalezi vela od financii ako na tom budem...

nevesta:-)

lebo,
to ze so svojim manzelom uz 15 rokov nazivame v harmonickom vztahu a vychovavame nase deti, tak svedci o nasej laske. ale nema vyznam tu nieco vysvetlovat. prajem vsetkym buducim nevestam krasny zivot manzelsky:)))) pekny vecer

lebo

tak tomu veľmi neverím, no ale každý má svoju pravdu. že? aj nevesta:)keď ty si žila so svojím chlapom 7 rokov, tak prečo ťa nepožiadal o ruku skôr? asi ťa až tak veľmi nemiloval.však?

ahojky

lebo, nemas pravdu, vydavala som sa pred tridsiatkou, naivna som uz az tak nebola. Je ale krasne najst toho praveho, ktory si ta chce vziat a aj ked sobas nie je to najdolezitejsie, je to pekne. Myslim, ze som bola vkusna nevesta, nie gycova. Manzel by si ma bol vzal ovela skor, ale nedalo sa kvoli dovodom, ktore tu nechcem blizsie opisovat, ale nazvime to aj byrokracia. Nemalo to suvis s nasim vzahom. Nadivoko by som s chlapom nikdy nezila, keby ma k tomu neprinutili okolnosti, ktore sem tiez nechcem pisat, zase to slo mimo nas. Ale myslim si, ze ked zena napise, ze sa nechcela vydavat a podobne, je to len preto, lebo ju chlap nepoziadal, ja som vsak take cosi nepisala.

bobrik

lebo: no a co, dnes je to bezne ze partneri spolu najprv nejaky ten cas ziju a skusaju a ked im to klape, tak sa vezmu. Nevidim na tom nic zle, ja to tak isto s partnerom planujem. Radsej byt opatrny nez sa potom rozvadzat

Deee

svadobka, ja budem svadbu takzvane na urade, teda civilny obrad a nie cirkevny, budeme sa brat na zamku v mojom meste, na mieste, ktore mi je velmi blizke a priamo rezervacka miesta bude stat cca 35€, zvysne poplatky este zistujeme

bobrik

ahojky: ty si mala svadbu v zahranici? a v ktorom state,ak to nie je tajne :D? A zijes na slovensku? My s priatelom obcas tak ~nezavazne~ :D rozmyslame o svadbe v zahranici,len my dvaja a doma potom urobime oslavu pre priatelov a rodinu.

K svadbam na urade: tiez mi to pripada take cudne na tych nasich uradoch, este ze to trva do 30 minut :D Bola som na viacerych svadbach a vzdy po obrade sa islo do restiky a zabava do rana. Najviac sa mi pacilo ked svadobcania objednali malicky hotelik so salonom v rekreacnej oblasti a tam sa potom ostalo spat,druhy den sme tam este obedovali. Bola to malicka svadba, ale super:D

lebo

pre AHOJKY - neviem prečo, ale cítiť z teba strašnú naivitu....princezničkové šatky a podobné gýče... ty, aj nevesta:) tvrdíte, že ste sa vydávali z lásky a popritom ste žili niekoľko rokov na divoko, čo značí, že vaši partneri si vás akokeby testovali, lebo inak by si vás zobrali oveľa skôr!!! však áno?