Piracetam - ake ma na vas ucinky?

Príspevok v téme: Piracetam - ake ma na vas ucinky?
jojo

Ake mate skusenosti s uzivanim nootropika Piracetam/Pirabene..../?Ja mam po nom dost casto utlm a na druhy den,ked sa z neho vyspim,tak som nejaky rozklepany a pozornost je roztekana.Namiesto toho,ze by som mal mat lepsiu pamät,skor mam pocit,ze si neviem na nic spomenut a ze sa mi zhorsili vyjadrovacie schopnosti.Mate podobne skusenosti?ALebo opacne?

cillia

ja by som tiež chcela skusit piracetam ku uceniu ako doplnok....je to volnopredajny liek? nevie niekto?neviem sa sustredit a strasne dlho mi trva kym si jednu stranu prečitam :( nevydržim dlho vždy dačo ine zacnem si supat do vlasov,nechtov a cas prejde akoby nic a ja zas nic nestuhnem,hrozne to je somnou....

jojo

Ahoj,Mirabel.Ja som zacal brat Pirabene preto,lebo som pocitoval zhorsenie psychickeho stavu.Cital som o nom na nete dost vela informacii a tak som si ho chcel vyskusat,ako zaposobi na moj organizmus.Mozno ho treba kombinovat s Lecithinom,vraj je vtedy ucinok lepsi.Je fakt,ze ked ho uzivam,tak mam lepsiu naladu,ale tie vedlajsie priznaky,o ktorych som pisal,zostavaju.Skus si pozriet stranku www.brainway.sk
Je tam prirodne nootropikum Brahmi.Mozno by bolo lepsie uzivat ho,nez Pirabene.Su tam aj ine zaujimave vyrobky,ktore by ti mozno aj pomohli.Prajem ti vela zdravia a skore vyliecenie.

mirabel

Ahoj jojo,ja uzivam Pirabene,2 tabletky denne uz dost dlhy cas a mam presne tie iste problemy ako Ty...Mne ho predpisali ako sucast liecby na moju diagnozu, sklerozu multiplex, ktoru mam diagnostikovanu uz tri roky-smiem vediet, z akeho dovodu uzivas tieto tabletky Ty?Navyse som v prvom rocniku VS a mam pocit, ze nedokoncim ani prvy semester, vsetko mi hned vyfuci z hlavy...zatial pa, M.