Piracetam - ake ma na vas ucinky?

Príspevok v téme: Piracetam - ake ma na vas ucinky?
jojo

Ake mate skusenosti s uzivanim nootropika Piracetam/Pirabene..../?Ja mam po nom dost casto utlm a na druhy den,ked sa z neho vyspim,tak som nejaky rozklepany a pozornost je roztekana.Namiesto toho,ze by som mal mat lepsiu pamät,skor mam pocit,ze si neviem na nic spomenut a ze sa mi zhorsili vyjadrovacie schopnosti.Mate podobne skusenosti?ALebo opacne?

RNG

Piracetam, ine nootropics aj mnohe ine doplnky na zvysenie mozgovej cinnosti(gingko, vinpocetine, huperzine atd)samozrejme ze zvysuju spotrebu roznych neurotransmiterov, a pri nedostatku neurotrtansmiterov su rozne nervove poroblemy, od depresii az po zly spanok.
Vtedy si treba doplnit neurotransmitery alebo zmenit stravu v prospech materialov potrebnych na vyrobu neurotransmiterov.

Samozrejme doplnky su jednoduchsie, nez zmenit cely stravujuci rezim...
Osobne som radsej najma za vinpocetine a huperzine, lebo tie zvysuju najma cirkulaciu v mozgu, bez vacsich nasledkov na hladiny neurotransmiterov, prakticky.

Eddy8888

Caute ludia, som zdravy typek ziadne mozgove poruchy ani nic, ale zacal som brat piracetam koli stimulacii mojho mozgu, ked som nebral piracetam a mal som nejaky problem v kt. som uviazol tazko sa mi hladalo riesenie, ale teraz beriem piracetam asi 6 mesiacov, a som spokojny s ucinkami, mozno trosku dopomoze aj placebo efekt, ale pocitujem tlak v hlave, a som permanentne nuteny nieco robit nieco riesit alebo komunikovat s ludmi, jednoducho byt produktivny, k tomu aj dost dopomozu nasledujuce latky ---> kratom, ginko, kanna a guarana- mam to odskusane a vysledok je dokonala stimulacia mozgu resp. nechut nic nerobit.

peklo

najlepsie na sklerozu multiplex je marihuana!S tym prirabene je to tak kym ho beres mozok pumpuje krv je prekysliceny,ale akonahle ho prestanes brat a tvoj mozok nieje pohananí pirabenom tak chabne spomali sa proces prekrvovania a nastavaju depresie!Odporucam pri stavoch depresie uzivat magnezium a pyridoxin to je vitamin B6,vela sportovat,zdravo sa stravovat a jeden krat pred spanim zjest strucik cesnaku!

ejsmfrlkdsmr

ZE ZACATKU BYLO UZIVANI PIRACETAMU SUPER ALE POTOM JSEM PO NEM DOSTALA KVASINKY A TECH SE NEMUZU ZBAVIT ROK POTE I KDYZ PIRACETAM NEUZIVAM.

HODNE MI TO CHYBI, KONCETRACE KTEROU JSEM MELA V DOBE UZIVANI SE ZMENILA NA ROZTRZITOST--ZNATE PLS ALTERNATIVU, NEBO NECO, CO PUSOBI PODOBNE SILNE JAKO PIRACATAM ALE NEJSOU TAM TY CUKRY???

582-804-779 UIN

DIK VAM

marek_619

ahojte, ja neberiem piracetam,ale tiez zvazujem o nom...vy co mate z neho depresie a uzkostne stavy, tak je to preto, lebo pri uzivani piracetamu je potrebne uzivat aj magne-B6!!!kamarat z lekarskej fakulty mi o tom rozpraval...

rack

Mam ho odskusany pri uceni na VS, pri praci aj v beznom zivote s tym, ze uz som ho asi rok nemal...Poznam aj inych ludi co to mali a vsetci boli v pohode. DOPORUCUJEM PRI BRANI PIRACETAMU DODAVAT TELU CHOLIN (NAPR VO FORME LECITINU) -pri dlhsom brani piracetamu vraj moze dojst k depresii pre vecsie odcerpavanie latok z mozgu (potrebnych pre stavbu neurotransmiterov). Inak pohoda, bdelost, pridruzeny skvely psychicky stav +obcas nejaky ten super zivy sen. Nedoporucam dlhodobo hlavne u malsich, nech si telo nezvyka na "dobre", treba ho obcas otuzovat aj tym menej dobrym...

claudette

Preboha, neberte piracetam na ucenie - u nas na intraku sa hojne rozmohol a KOMPLETNE vsetci z neho mali po urcitej dobe obrovske depresie a psychicke problemy.

kolobezka

no ja beriem piracetam uz asi mesiac. v jednej tablete mam 1,2 gramu piracetamu. chcel som aby sa mi zlepsila pamat a rozumove shopnosti ale aj som cital, ze ma podobne ucinky ako pervitin. taku ucinky som nespozoroval, ale ukazalo sa, ze ak som si dal naraz na 4 tablety a potom na to trochu vypil, tak ucinok bol ovela ovela vacsi. cize ked som vypil pol litra vinka tak ako keby som vypil liter ... je to preto, ze piracetam "prekrvuje" mozog. okrem toho som citil aj vedlajsie ucinky ako zvysena agresivita, triaska, unava alebo naopak zvysena pohybova aktivita(mierna). tablety samy o sebe nesposobuju skoro nic vazne, len sa citis taky "nesvoj"... PS:ovsem nepodporuje to len alk ale aj to ostatne ...

hmmmmmmmmmmm

piracetam ma zlepsovat vyuzitie glukozy v mozgu, chranit mozg.bunky proti hypoxii a zlepsovat okyslicenie mozg.buniek. skutocne ucinky sa prejavia zevraj zhruba po 2 mesiacoch pravidelneho uzivania.!!moze sposobit nadmernu iritabilitu ,podrazdenost.