Hormonálna nerovnováha

Príspevok v téme: Hormonálna nerovnováha
zuzka*

Chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s nejakým prírodným prípravkom na dosiahnutie hormonálnej rovnováhy? Trpím PMS, mám pred menzesom hrozne naliate a citlivé prsia, som podráždena, asi každý štrtý mesiac mi menzes mešká viac ako týždeň, všimla som si aj, že mi zmasnela pleť, robia sa mi vyrážky a začali mi rásť tmavšie chĺpky.Ak mi viete poradiť produkty na prírodnej báze, ktoré pomáhajú dať hormóny do poriadku a zmierniť PMS budem veľmi rada. HAK a synetické hormóny brať nechcem.

Prezyvocka

Ahoj Zuzka, tvoje priznaky meskanie menstruacie, zvyraznenie ochlpenia, atd mozu byt priznaky znizenej funkcie stitnej zlazy. Telo sa pripravuje nemat deti a znizuje estrogen, preto ti meskaju a preto to ochlpenie. To je ale len moj nazor z mojej vlastnej skusenosti.

hormon

mimi323 hovor si čo chceš,mne soja chutí a pomáha mi. Ani fanatizmus nie je zdravy mimi323 a predsa ho máš :) No nebudem sa tu s tebou hádať o sóji. Človek chce poradiť ženám s hormonálnou nerovnováhou a doje..ho tu fanatici.

Mimi323

zuzka, klikni na Ivkine meno (je červené, pretože uviedla svoj e-mail) a objaví sa ti mail. Ak sa ti to nepodarí, tak daj vedieť.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?